تجربه عمل لابیاپلاستی

۲۲ مرداد
وبلاگ

تجربه عمل زیبایی واژن و لابیاپلاستی

عمل زیبایی لابیاپلاستی در واژن، عملی است که جهت قرینه سازی لابیا انجام می گیرد، به این صورت که خانم هایی که لابیای نامتقارن دارند و لابیای آن ها بزرگ و حجیم و یا زیاد کوچک است برای رفع این عارضه و قرینه سازی لابیای خود، عمل لابیاپلاستی را انجام می دهند. امروزه متقاضی های عمل لابیاپلاستی قبل از انجام عمل، ابتدا مشکل خود را با متخصص در میان می گذارند و مشورت می کنند و سپس عکس هایی از عمل لابیاپلاستی افراد قبلی مشاهده می کنند و با آشنایی با  تجربه عمل لابیاپلاستی افراد می توانند تصمیم درست را جهت عمل لابیاپلاستی خود بگیرند.

تجربه عمل لابیاپلاستی

خانم هایی که برای عمل لابیاپلاستی خود به اطمینان رسیدند و تصمیم گرفتند، باید قبل از انجام عمل لابیاپلاستی ابتدا خود را برای عمل لابیاپلاستی آماده کرده و آگاهی و اطلاعات لازم را از متخصص خود گرفته باشند و تجربه عمل لابیاپلاستی را از سایر افراد کسب کنند.

خانم هایی که می خواهید عمل لابیاپلاستی را انجام دهید اگر از اشخاصی که قبل از شما عمل لابیاپلاستی را انجام داده اند سوال کنید و تجربه عمل لابیاپلاستی را کسب کنید، حتما به این جواب خواهید رسید که بعد از انجام عمل لابیاپلاستی، بیمار اعتماد به نفس خود را به دست آورده و این عمل باعث بهبود کیفیت زندگی اش شده است. در عمل زیبایی لابیاپلاستی، لابیای نامتقارن را قرینه سازی می کنند و چون در این قسمت، بخش های تیره رنگ و اضافی لابیا را برش می دهند، رنگ لابیا ها روشن می شود و لابیا کوتاه و قرینه سازی خواهد شد که ظاهری بسیار زیبا پیدا می کند.

اشخاصی که در ناحیه تناسلی خود مشکلات و عارضه هایی دارند و به قصد انجام عمل زیبایی لابیاپلاستی به کلینیک های زیبایی مراجعه می کنند غالبا نگران هستند و استرس زیادی دارند به این دلیل که عمل لابیاپلاستی یک عمل حساس و سخت و ظریف است که در یکی از قسمت های بسیار حساس بدن یعنی واژن صورت می گیرد، و همچنین اینکه خانم هایی که می خواهند عمل لابیاپلاستی را انجام دهند با این تصور که عمل زیبایی لابیاپلاستی امکان دارد بسیار درد داشته باشد و آزار دهنده باشد، ترس و نگرانی آن ها دو چندان می شود، این در حالی است که برای انجام عمل لابیاپلاستی، بیمار بیهوش موضعی می شود و دردی را احساس نخواهد کرد.

عمل زیبایی لابیاپلاستی به دو روش بیهوشی و بی حسی صورت می گیرد:

در روند عمل لابیاپلاستی، ابتدا متخصص معاینه ها و بررسی های لازم را بر روی بیمار انجام می دهد تا به این اطمینان برسد که بیمار داروی خاصی مصرف نمی کند و  هیچ گونه مشکل یا عارضه ی خاصی ندارند که طی فرآیند بیهوشی برای بیمار مشکلی ایجاد شود. با توجه به دز ماده ی بیهوشی، بیمار در مدت زمانی تعیین شده به خواب می رود و متخصص عمل زیبایی لابیاپلاستی را انجام می دهد و سپس بیمار از خواب بیدار می شود و یا به اصطلاح به هوش می آید، بدون اینکه هیچ گونه دردی را احساس کرده باشد.

اشخاصی که برای عمل لابیاپلاستی خود از درخواست روش بی حسی را دارند، در این روش از بیمار در طول عمل لابیاپلاستی هیچ دردی را احساس نخواهد کرد. اشخاصی که با روش بی حسی عمل زیبایی لابیاپلاستی خود را انجام می دهند می توانند در طول عمل حتی از گوشی خود نیز برای گذراندن وقت عمل استفاده کنند بدون آن که دردی احساس کنند، یا حتی با متخصص و پرستارانی که در طول عمل لابیاپلاستی او حاضر هستند صبحت کنند. و از معدود خدماتی که در طول عمل لابیاپلاستی برای اشخاصی که از روش بی حسی استفاده می کنند، ارائه می شود این است که بیمار می تواند در طول عمل لابیاپلاستی خود حتی قهوه، آبمیوه و یا چای بنوشد.

گاها با توجه به این که افراد، متخصصین عمل لابیاپلاستی را صرفا در پیج های اینستاگرام و بر معیار داشتن فالوور بالا انتخاب می کنند، این گونه افراد ممکن است با متخصصی روبه رو شوند که در طول عمل لابیاپلاستی برخورد های منفی و زشتی با بیمار داشته باشد و این رفتار زننده باعث کاهش روحیه و اعتماد به نفس در بیمار شود. بنابراین باید برای انجام عمل لابیاپلاستی و انتخاب متخصص و کلینیک زیبایی بسیار دقت شود تا بیمار در طول انجام عمل دچار هیچ گونه مشکل یا ناراحتی نشود.

تجربه عمل لابیاپلاستی قبل عمل لابیاپلاستی

هنگامی که برای عمل لابیاپلاستی تصمیم گرفتید ،قبل از عمل لابیاپلاستی سعی کنید آمادگی لازم را برای  عمل لابیاپلاستی کسب کنید و راهنمایی لازم را از جراح خود دریافت کنید. برای نتیجه گیری، بسیاری از زنان که این جراحی را انجام داده اند نتایج بسیار خوبی را تجربه کرده اند متوجه شده اند که به افزایش عزت نفس و بهبود کیفیت زندگی کمک می کند. با عمل لابیاپلاستی رنگ لابیا تغییر می کند و با برداشتن قسمتهاى اضافه و تیره رنگه که هم با بیهوشى هم با بی حسى انجام میشه ظاهر مناسبی در لابیا ایجاد می شود.

تجربه عمل لابیاپلاستی قبل عمل لابیاپلاستی

تجربه شخصی یکی از مراجعین لبیاپلاستی

این تجربه، تجربه یکی از مراجعین ما می‌باشد که با صحبت‌های بسیاری از مراجعین مشترک است: در ابتدا هیچ شناختی از همچین عمل زیبایی‌ای نداشتم و بسیار از لبیاهای بزرگ خود خجالت می‌کشیدم، مخصوصاً هنگام رابطه جنسی این موضوع بسیار من را آزار می‌داد. از این گذشته بعدها پس از مراجعه به پزشک فهمیدم علت سوزش لابیاهای من در حین استفاده از نواربهداشتی و برخی فعالیت‌ها لابیاهای بزرگم بودند. به همین دلیل پس از مراجعه به یک متخصص زنان متوجه چنین عملی شدم و تصمیم گرفتم پس از تحقیق کردن، جراح مورد نظرم را انتخاب کنم که در نهایت بین چندین پزشک خانم دکتر  را انتخاب کردم.

از آنجایی که من ساکن شهرستان بودم، پس از پیام دادن به مشاورینشان، به من مشاوره غیرحضوری دادند و تمامی اقدامات لازم را انجام دادم و به مطبشان مراجعه کردم. خوشبختانه چندین مراجعه کننده قدیمی لبیاپلاستی در مطبشان بود که بهم اطمینان خاطر دادند که نتیجه از همین الآن عالی خواهد بود، اما یکی از کیس‌ های ایشان که قرار بود بعد از من عمل لبیاپلاستی انجام بدهند، به من گفتند که قبلاً پیش پزشک دیگری عمل لبیاپلاستی انجام داده‌اند و در حالیکه اصلا بی‌حس نشده‌اند پزشکشان اقدام به بریدن کرده است، و الآن مجبور به انجام عمل ترمیمی است، به همین دلیل بسیار نگران عمل ترمیمی خود بود و باعث تشویش و نگرانی من نیز شد. با اینکه بار اول بود خانم دکتر و کادرشان را می‌دیدم، برخورد صمیمی‌ای با من داشتند و با شوخی و خنده من را راهی اتاق عمل کردند.

ایا از عمل لابیاپلاستی راضی هستید؟ چه کسانی عمل زیبایی واژن انجام داده اند؟

یکی از افراد به این صورت تجربه عمل لابیاپلاستی خود را توضیح داده اند: اوایل از لابیای بزرگ و حجیم خود بسیار خجالت می کشیدم و اینکه هیچ گونه اطلاع و آگاهی از عمل های زیبایی واژن نداشتم و این موضوع باعث کاهش اعتماد به نفس در من و ایجاد مشکلاتی در رابطه زناشویی ام شده بود و کیفیت زندگی ام پایین آمده بود. به دلیل لابیای بزرگ، مشکلات زیادی در انجام فعالیت های روزانه ام، ورزش کردن، دوچرخه سواری، رابطه جنسی و حتی استفاده از پد های بهداشتی به هنگام ماهیانه برایم به وجود می آمد. بعد از مدتی از اطرافیان درباره ی عمل زیبایی لابیاپلاستی شنیدم و سپس خودم شروع به تحقیق کردن و پیدا کردن یک متخصص ماهر و با تجربه کردم.

الان بعد از انجام عمل لابیاپلاستی احساس بسیار خوبی دارم، دیگر به هنگام انجام فعالیت های عادی و روزمره ام و همچنین رابطه زناشویی ام هیچ گونه مشکلی برایم به وجود نمی آید، به لابیای ایده آل خود رسیده ام و از این بابت بسیار خوشحال و راضی ام.

اینجا صحبت های بیمار ما به پایان می رسد، توصیه می کنیم به خانم هایی که مشکلاتی در رابطه با لابیای خود دارند با تحقیق کافی و بدست آوردن اطلاعاتی درباره ی مهارت متخصص و ایجاد اطمینان، سپس برای انجام عمل زیبایی لابیاپلاستی اقدام نمایند.

شما نیز در بهخش دیدگاه ها تجربیات خود را از لابیاپلاستی با ما در میان بگذارید به نظر شما چگونه می توانید عمل موفقی برای لابیاپلاستی داشته باشید.

دیدگاه ها

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 1. Samaamini
  ۱۶ دی ۱۳۹۹

  من یک هفته س عمل کردم ولی احساس میکنم خیلی نامتقارن و کج و یه جوره زشته بنظرتون بعد یه ماه درست میشه؟

  پاسخ
  • eltojarahzanan
   ۱۴ فروردین ۱۴۰۰

   عزیزم بستگی به جراحتون داره اگه از جراحتون مطمئن هستید مشکلی نحواهید داشت.

   پاسخ
 2. narges
  ۱۷ اسفند ۱۳۹۹

  من که امروز انجام دادم فقط میتونم بگم بزرگترین اشتباه زندگیم بود دردش غیرقابل تحمل حالا زیباشو نمیدونم

  پاسخ
z