تزریق چربی به واژن

یکی از روش های زیبایی واژن خانم ها تزریق چربی به واژن است. عمل تزریق چربی واژن فقط جنبه ی جوانسازی را ندارد بلکهتزریق چربی به واژن جنبه های درمانی نیز دارد که از طریق عمل تزریق چربی به واژن می توان بسیار از مشکلات واژن را برطرف کرد. تزریق چربی به واژن چون که یک روش کاملا طبیعی می باشد بنابراین عوارض آن نسبت به دیگر روش هلی جوانسازی واژن بسیار کم تر می باشد.

واژن یکی از نقاط مهم و حساس بدن است، و به دلیل حساسیت زیادی که دارد در طول زمان بیشتر از سایر نقاط بدن دچار تغییر می شود. با افزایش سن خانم ها، واژن ان ها دچار تیرگی، افتادگی و شل شدن، چین و چروک و پیری خواهد شد. این اتفاق ها در اثر گذر زمان حتما رخ می دهد و مخصوصا در زمان زایمان یا یائسگی بیشتر خود را نشان می دهد.

این مسائل در زندگی خانم ها و همچنین روابط زناشویی آن ها تاثیر به سزایی دارد. غالبا خانم ها بر این باور و تصور اشتباه هستند که اگر آن ها از تعداد دفعات رابطه جنسی خود کم کنند به طبع می توانند که از تیرگی و پیری و دیگر عارضه های ناحیه تناسلی کم کنند. که با این روش زندگی و با انجام این کار ها، هم روابط خود را با همسرتان سست می کنید و رابطه تان بعد از مدتی به چالش کشیده می شود و هم اینکه به سلامت جسمانی خود ضرر خواهید رساند.

بنابراین خجالت و شرم را کنار گذاشته و به فکر پیدا کردن و به دست آوردن راهی برای جوانسازی و به دست آوردن شادابی ناحیه تناسلی خود باشید. یکی از راه های مهم و تاثیر گذار که نتیجه های عالی به شما خواهد داد استفاده از تزریق چربی به واژن می باشد که بدون هیچ گونه عوارضی است.

فواید تزریق چربی به واژن

وقتی که از روش تزریق چربی برای جوانسازی و شادابی ناحیه تناسلی استفاده شود، چربی را که برای انجام این عمل مورد استفاده قرار می گیرد در واقع این چربی از خود بدن بیمار  گرفته می شود. از قسمت هایی از بدن بیمار که چربی اضافه دارد به تشخیص پزشک معالج، چربی برداشت می شود و از آن چربی به ناحیه تناسلی تزریق می شود.

چون از چربی خود بیمار برای تزریق چربی استفاده می شود بنابراین هیچ نوع عفونت یا حساسیتی در بدن بیمار به وجود نمی آید. روش تزریق چربی به واژن با روش تزریق ژل متفاوت است. در روش تزریق چربی به واژن، قبل از هر کاری محل مورد نظر را کاملا ضدعفونی می کنند و پس از آن با استفاده از سوزن های بسیار نازکی که مخصوص عمل تزریق هستند چربی را با کمترین فشار و همچنین سرعت زیاد برداشت می کنند.

فواید تزریق چربی به واژن

بعد از آن چربی را خالص سازی می کنند و آن را از بافت ها و مایع های اضافی تمیز می کنند تا فقط چربی باقی بماند که برای خالص سازی چربی برداشت شده از دستگاه سانتریفیوژ استفاده می شود. پس از خالص سازی چربی برداشت شده، چربی را با استفاده از سرنگ مخصوص بعد از بی حسی موضعی ناحیه مورد نظر، تزریق می کنند.

ماندگاری تزریق چربی در افراد مختلف، متفاوت است. بدن افراد در جذب چربی متفاوت عمل می کنند، بعضی از افراد بدن شان چربی را زود جدب و بعضی افراد بدن شان چربی را دیر جذب می کند. به طور معمول چربی به مدت تقریبا ۶ ماه تا یک سال می تواند در بدن بماند. عوارض ها و خطرات در روش تزریق چربی برای جوانسازی ناحیه تناسلی بسیار کم تر از سایر روش های جوانسازی می باشد.

عمل تزریق چربی به ناحیه تناسلی فقط جنبه ی جوانسازی را ندارد بلکه جنبه های درمانی نیز دارد که از طریق عمل تزریق چربی به واژن می توان بسیار از مشکلات واژن را برطرف کرد.

از جمله مشکلاتی که با عمل تزریق چربی به واژن برطرف می شود شامل: تنگ کردن واژن می باشد که به دلیل زایمان های طبیعی و با افزایش سن، واژن گشاد می شود. از دیگر تاثیرات تزریق چربی به واژن، درمان آتروفی واژن و همچنین خشکی واژن می باشد.

با تزریق چربی به واژن می توان مشکل لابیای ماژور را که باعث ایجاد ناراحتی ها و اذیت هایی در خانم ها می شود را برطرف کرد. درمان عدم تقارن لابیا ها از دیگر فواید تزریق چربی به واژن می باشد. و همچنین با تزریق چربی به واژن می توان ناحیه ی تناسلی را سفت کرد و باعث تغییر سایز آن نیز شد.

تزریق چربی به واژن چون که یک روش کاملا طبیعی می باشد بنابراین عوارض آن نسبت به دیگر روش هلی جوانسازی واژن بسیار کم تر می باشد. یکی از دغدغه های خانم ها به هنگام عمل های زیبایی، بالا بودن هزینه ی این گونه عمل ها می باشد که هزینه ی عمل تزریق چربی به واژن نسبت به هزینه ی دیگر روش های جوانسازی واژن بسیار پایین تر است.

تزریق چربی به واژن باعث رفع و از بین بردن تیرگی واژن می شود. در عمل تزریق چربی به واژن، خون ریزی وجود ندارد و این عمل بدون خون ریزی و یا بستری شدن در بیمارستان به اتمام می رسد.

پس از انجام تزریق چربی به واژن، بیمار خیلی سریع می تواند نتیجه ی عمل خود را ببیند. عمل تزریق چربی به واژن بدون بیهوشی صورت می گیرد و همچنین دوران نقاهت ندارد و بیمار بعد از انجام عمل به راحتی می تواند کار های خود را انجام دهد. عمل تزریق چربی به واژن رابطه ی زناشویی را ارتقا می دهد و میزان لذت رابطه جنسی را افزایش می دهد.

جوانسازی واژن با تزریق چربی

با افزایش سن در خانم ها ناحیه تناسلی دچار پیری و چین و چروک هایی می شود، و خانم ها هم در طول تاریخ مشاهده شده که به دنبال زیبایی و جوانی بوده اند، بنابراین پیری ناحیه تناسلی در بدن خانم ها که از قضا ناحیه تناسلی یکی از حساس ترین نقاط بدن به حساب می آید یکی از نگرانی های خانم ها می باشد. خانم ها همیشه به دنبال راهی برای جوانسازی واژن خود هستند.

جوانسازی واژن با تزریق چربی

جوانسازی واژن با تزریق چربی به دلیل پایین بودن خطرات و عوارض احتمالی یکی از مطمئن ترین راه ها برای رسیدن به جوانسازی واژن می باشد. در جوانسازی واژن با تزریق چربی، اعتماد به نفس از دست رفته ی خانم ها باز می گردد و همچنین آن ها می توانند با آرامش و بدون خجالت رابطه زناشویی با کیفیتی داشته باشند.

روش تزریق چربی به واژن

همان طور که بیان کردیم برای عمل تزریق چربی به واژن، ابتدا از چربی های بدن بیمار برداشته و توسط دستگاه سانتریفیوژ خالص سازی می شود تا فقط چربی خالص باقی بماند سپس پزشک چربی خالص را در کم ترین زمان و در محیطی کاملا ضدعفونی شده به ناحیه ی تناسلی بیمار تزریق می کند.

معمولا در روش های دیگر جوانسازی ناحیه تناسلی، بعد از عمل عوارضی در ناحیه تناسلی به وجود می آید، ممکن است ناحیه تناسلی دچار تورم و خارش هایی شود و یا حتی درگیر عفونت های پس از عمل تزریق شود. اما در روش تزریق چربی به واژن، به دلیل این که چربی از بدن خود شخص است بنابراین امکان به وجود آمدن الرژی یا حساسیت و عفونت به صفر می رسد و  نتیجه بدون هیچ واکنشی از طرف سیستم ایمنی بدن خواهد بود.

هزینه تزریق چربی به واژن

از سوالاتی که خانم ها به هنگام عمل تزریق چربی به واژن برایشان پیش می آید، هزینه تزریق چربی به واژن می باشد. هزینه تزریق چربی به واژن نمی توان قبل از معاینه ی پزشک به صورت دقیق بیان کرد، چون که در هزینه تزریق چربی عوامل متفاوتی دخالت دارند.

بنابراین قبل از انجام عمل، شخص متقاضی باید یک جلسه مشاوره و معاینه با پزشک متخصص داشته باشد تا پزشک بتواند بیمار را معاینه کند و بعد از بررسی عوارض و مشکلات بیمار و همچنین مشورت با بیمار، هزینه ی دقیق عمل تزریق چربی را بیان کند.

z