راه های سفید کردن واژن

۲۲ مرداد
وبلاگ

راه های سفید کردن واژن چیست

در اکثر خانم ها رنگ ناحیه تناسلی چند درجه تیره تر از بقیه پوست بدن است و این دلیلی برای مراجعه کردن خانم ها به کلینیک های زیبایی جهت راه های سفید کردن واژن آن ها شده است. سفید کردن واژن به انواع روش های متفاوتی صورت می گیرد. تیرگی ناحیه تناسلی نسبت به بقیه بدن امری طبیعی است و جای هیچ نگرانی وجود ندارد، اما اگر شما مایل به سفید کردن واژن خود هستید در ادامه ما را همراهی کنید تا راه های سفید کردن واژن را برای شما عزیزان بیان کنیم.

راه های سفید کردن واژن

حتما تا الان مشاهده کرده اید که هر قسمت از پوست بدن که چین خورده باشد نسبت به سایر قسمت های دیگر تیره تر است، بنابراین این تیرگی یا قرمز بودن پوست در این نواحی از بدن امری کاملا طبیعی و رایج است.

قسمت های تیره تر پوست بدن بیشتر در نواحی مثل زانو ها، ناحیه تناسلی، زیر بغل، آرنج ها و کشاله ی ران ها وجود دارد، که نسبت به بقیه نواحی بدن تیره تر هستند‌. گاها بعضی از افراد زیاد به تیرگی نواحی ذکر شده توجهی نشان نمی دهند و برای آن ها این موضوع کم اهمیت است، اما با بالا رفتن سن تیرگی قست های خصوصی بدن افزایش می یابد و لطافت و شادابی و جوانی خود را از دست می دهند.

در داروخانه ها کرم های سفید کننده ی واژن در انواع مختلف و برند های متفاوتی وجود دارد اما به یاد داشته باشید به دلیل مواد شیمیایی که در ساختار آن ها وجود دارد استفاده از این کرم ها توصیه نمی شود زیرا ممکن است حساسیت پوستی برای افراد به وجود بیاورد و این نواحی ذکر شده بیشتر نیز تیره گردد. سفید کردن واژن باعث افزایش اعتماد به نفس در خانم ها مخصوصا به هنگام رابطه زنانوشی با شریک جنسی خود می گردد و همچنین تمایل آقایان به به انجام رابطه جنسی با خانم بیشتر می کند.

امروزه بیشتر خانم ها داوطلب هستند برای اینکه ناحیه تناسلی خود را سفید کنند، با پیشرفت علم و تکنولوژی راه های کم تهاجمی مثل لیزر کردن برای سفید کردن واژن وجود دارد. عوامل زیادی بر تیرگی واژن تاثیر دارد از جمله اینکه؛ ناحیه تناسلی یا زیر بغل اکثر اوقات در معرض هوای تازه قرار نمی گیرند و این امر باعث می شود که ناحیه تناسلی تغییر رنگ دهد و تیره شود.

در ناحیه تناسلی و یا زیر بغل چون که بیشتر اوقات مرطوب است، این رطوبت دائمی در این نواحی باعث ایجاد تیرگی پوست می شود. عرق کردن نیز یکی از دلایل به وجود آمدن رنگی تیره در بدن می شود، زیرا به هنگام عرق کردن سموم شیمیایی بدن نیز دفع می شود و به دلیل عدم تهویه ی مناسب نواحی خصوصی بدن، تا به هنگام استحمام این مواد شیمیایی روی پوست بدن باقی می ماند و این عامل باعث ایجاد تیرگی در نواحی خصوصی بدن می شود.

لباس های تنگی که پوشیده می شود نیز خود عاملی برای ایجاد تیرگی در نواحی خصوصی بدن می شود زیرا از تهویه و رسیدن هوای آزاد به این نواحی جلوگیری می کند. ساییده شدن یکی از عوامل تغییر رنگ بدن است، در افرادی که کشاله ی ران آن ها کاملا به یکدیگر چسبیده اند و به هنگام راه رفتن یا انجام فعالیت های روزانه اصطکاک زیادی در این ناحیه ایجاد می شود معمولا باعث تغییر رنگ می شود و کشاله ران رنگی تیره به خود می گیرد. بارداری و همچنین افزایش سن از عوامل خیلی مهم در تغییر رنگ ناحیه تناسلی هستند که قبل از بارداری پوست روشن تر است و به وضوح بعد از بارداری تیرگی واژن قابل مشاهده است. ژنتیک نیز  می تواند یکی از عوامل وجود تیرگی در نواحی خصوصی بدن باشد.

برای سفید کردن واژن راه های طبیعی غیر از لیزر کردن نیز وجود دارد اما این راه ها و روش ها در طولانی مدت آن هم به میزان کمی تاثیر می گذارد، و همچنین سفید کردن واژن با استفاده از شیوه های طبیعی قابل برگشت و تیره شدن دوباره آن نواحی است. از راه های سفید کردن واژن به ویژه واژن می توان به این موارد اشاره کرد: استفاده از آلوئه ورا، سفیده تخم مرغ، زردچوبه مواردی هستن که باعث رفع تیرگی و روشن تر شدن نواحی خصوصی بدن و واژن می شوند.

استفاده از لیزر مونالیزا برای سفید کردن واژن

همان طور که گفته شد استفاده از روش های طبیعی برای سفید کردن نواحی خصوصی بدن علی الخصوص ناحیه تناسلی، یک روش دیر بازده و همچنین قابل برگشت است که وقتی دیگر از این روش های استفاده نشود دوباره تیرگی رنگ به این نواحی از  بدن بر می گردد.

استفاده از لیزر مونالیزا برای سفید کردن واژن

استفاده از لیزر برای روشن کردن و سفید کردن پوست مطمئن ترین راه برای رسیدن به زیبایی و پوستی روشن است. لیزر کردن یک عمل غیر تهاجمی و کاملا مطمئن برای سفید کردن واژن به شمار می آید و امروزه در سراسر دنیا از این روش برای روشن کردن پوست استفاده می کنند که روز به روز محبوب تر می شود و داوطلب های استفاده از لیزر افزایش می یابد. لیزر کردن واژن به منظور روشن کردن و سفید کردن آن، یک روش نوین برای پوست های تیره است که بدون درد و خون ریزی و بدون بیهوشی انجام می گیرد و یک روش قطعی و مطمئن برای رفع تیرگی واژن است و با لیزر کردن می توان به رنگ واژن دلخواه و ایده آل خود دست یافت.

برای انجام عمل لیزر به منظور سفید کردن واژن به کلینیک های زیبایی یا مطب های خصوصی مراجعه کرد، عمل لیزر کردن به دلیل حساسیت و سختی زیاد آن به دقت زیادی نیز احتیاج دارد و برای این منظور بهتر است به یک پزشک متخصص ماهر و با تجربه برای لیزر کردن واژن مراجعه شود.زشک متخصص ماهر و با تجربه برای لیزر کردن واژن مراجعه شود.

دیدگاه ها

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

z