رفع تیرگی واژن با لیزر ژولیت

۲۳ فروردین
وبلاگ

رفع تیرگی واژن با لیزر ژولیت یکی از راهکار های کلیدی سفید کردن واژن است.  لیزر ژولیت با پشتیبانی از فناوری اربیوم یگ، قابلیت رفع تیرگی واژن را در کمترین زمان دارد. رفع تیرگی واژن با لیزر ژولیت به راحتی و با هزینه مناسب در یک یا چند جلسه قابل انجام است.
این دستگاه لیزر فوق‌العاده که تنها تعداد محدودی از آن در ایران موجود است؛ می‌تواند تیرگی واژن را به بهترین شکل ممکن رفع کند. لیزر ژولیت به دلیل اینکه صرفاً برایرفع تیرگی واژن با لیزر ژولیت رفع مشکلات زنان طراحی شده است، در این کار بسیار عالی عمل کرده است و در خدمت زنان می‌باشد.
هر چند که تیرگی واژن در گذشته یک دغدغه مهم به شمار می‌رفت اما امروزه به راحتی این تیرگی قابل رفع است. لیزر ژولیت با لایه‌برداری سطحی طی فرایندی بدون درد، پوست تیره ناحیه ژنیتال را حذف می‌کند و سبب بازسازی مجدد این لایه می‌شود.
لیزر ژولیت برای رفع تیرگی نواحی کشاله ران، مقعد، واژن و نواحی اطراف طراحی شده است و برای نواحی دیگر استفاده نمی‌شود. به ویژه اینکه لیزر ژولیت قابلیت جذب شدن به آب و رطوبت را دارد و برای نواحی ژنیتال که مرطوب است بسیار مناسب است.

تیرگی واژن یکی از اصلی‌ترین مشکلاتی است که زنان با آن روبه‌رو هستند.
عوامل زیادی وجود دارد که باعث تیرگی در زنان می‌شود:

 •  تغییرات هورمونی
 •  بارداری
 •  حساسیت به تیغ و ژیلت
 •  استفاده از لباس زیرهای توری
 •  پوشیدن مکرر لباس‌های تیره و سیاه
 • ژنتیک

به همین دلیل زنان زیادی وجود دارند که به دنبال روش‌های مختلف رفع تیرگی هستند، که از مهمترین روش‌های رفع تیرگی ژنیتال می‌توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

 •  انواع ماسک‌ها
 •  کربوکسی‌تراپی
 •  تزریق مواد مزوتراپی به داخل پوست
 •  لیزر درمانی

روش‌های طبیعی روش‌های خوبی برای رفع تیرگی هستند، اما در مدت زمان طولانی‌ای فرایند روشن‌سازی را انجام می‌دهند و همچنین در اغلب موارد منجر به رفع تیرگی صد درصد نمی‌شوند.
به همین دلیل اگر شما نیز به دنبال رفع تیرگی در مدت زمان کوتاهی هستید، بهتر است از روش‌هایی نظیر لیزر، کربوکسی‌تراپی و … استفاده کنید.

رفع تیرگی واژن با لیزر

رفع تیرگی واژن با لیزر امروزه یکی از روش‌هایی است که بسیار رواج دارد. لیزردرمانی برای وایتنینگ در طی چندین جلسه صورت می‌گیرد و طبیعتاً هر جلسه فرد باید شاهد روشن‌تر شدن ناحیه ژنیتال خود شود.
روشن‌سازی با لیزر بسته به نوع دستگاه استفاده شده ممکن است عوارض خاصی داشته باشد و یا اصلا بدون عوارض باشد. همچنین نتیجه‌دهی دستگاه‌های لیزر گوناگون نیز با هم فرق دارد.
اما به دلیل اینکه زنان تمایل دارند، طی روشی سریع و کوتاه ناحیه ژنیتال خود را روشن کنند، بهترین روش لیزردرمانی است.
لیزرهای گوناگونی برای این کار طراحی شده‌اند، ولی کارآمد ترین و بهترین آن‌ها لیزرهایی است که مختص زنان و مختص ناحیه ژنیتال طراحی شده‌اند؛ مانند:

نحوه رفع تیرگی واژن با لیزر ژولیت

نحوه رفع تیرگی واژن با لیزر ژولیت به گونه‌ای است که بخشی از اشعه لیزر جذب بافت می‌شود و بخش زیادی از آن جذب رطوبت و آب می‌شود. به همین دلیل بدون ایجاد سوختگی بر روی پوست، پوست را لایه‌برداری کرده و تیرگی‌های پوستی را از بین می‌برد.
لیزر ژولیت به گونه‌ای است که باعث حس هیچ دردی در فرد نمی‌شود و به دلیل اینکه عارضه خاصی را به وجود نمی‌آورد، فرد نیاز به هیچ دوره نقاهتی ندارد.
به همین دلیل رفع تیرگی با لیزر ژولیت علاوه بر اینکه به تعداد جلسات کمتری نیاز دارد، بسیار مناسب برای افراد شاغلی است که نمی‌توانند دوره نقاهت طولانی را پشت سر بگذارند.

نحوه رفع تیرگی واژن با لیزر ژولیت

علل نگرفتن نتیجه از لیزر ژولیت

لیزر ژولیت خود یکی از بهترین دستگاه‌های ممکن برای رفع تیرگی است، اما این به تنهایی کافی نیست. علاوه بر اورجینال بودن دستگاه، مهارت پزشک در استفاده از دستگاه نیز از اهمیت خاصی برخوردار است.زیرا در صورتیکه در استفاده از دستگاه، پزشک نداند که برای هر شخص به چه صورت از آن استفاده کند، فرد نتیجه مطلوبی نخواهد گرفت.
به همین دلیل توصیه می‌شود که در مراکزی از لیزر ژولیت استفاده کنید که مراجعین آن نتیجه رضایت‌بخشی از آن گرفته باشند.

تفاوت لیزر ژولیت و مونالیزا در رفع تیرگی واژن

از مهمترین سؤالاتی که زنان و بانوان از ما می‌پرسند این است که لیزر ژولیت بهتر است یا لیزر مونالیزاتاچ؟
در پاسخ به این سؤال می‌توانیم ساعت‌ها بحث کنیم، اما به طور کلی می‌توان گفت، که هر دوی این دستگاه‌ها در رفع تیرگی مؤثر هستند. اما نتیجه گرفتن از این دو دستگاه کاملاً بستگی به مهارت پزشک شما دارد.
درصورتیکه پزشک شما توانایی کافی و تسلط بالا بر ستینگ دستگاه را نداشته باشد، فرد نتیجه ایده‌آلی نمی‌گیرد. و این در حالی است که اثردهی این دو لیزر در همان جلسات اولیه بالای 60 درصد است. یعنی تیرگی ناحیه ژنیتال را، حداقل 60% می‌توان از بین برد.

به همین دلیل در برخی افراد لیزر مونالیزاتاچ به تنهایی کافی است، در برخی دیگر نیاز به لیزر ژولیت است و لیزر ژولیت به تنهایی اثر می‌کند و در گروهی دیگر نیز لیزر مونالیزاتاچ و لیزر ژولیت باید با هم به کار روند و تشخیص شیوه درمانی تنها توسط پزشک میسر است.

مراقبت‌های قبل از رفع تیرگی واژن با لیزر ژولیت

قبل از رفع تیرگی واژن با لیزر ژولیت باید به چند نکته ساده و کلیدی اهمیتی ویژه داشت؛ که از مهمترین این نکات مواردی هستند که در پایین به آن‌ها اشاره می‌کنیم:

 •  حتما تست پاپ اسمیر داده شود و فرد از لحاظ عفونت واژینال بررسی شود.
 • قبل از انجام لیزر ژولیت برای رفع تیرگی بهتر است که فرد لیزر موهای زائد انجام دهد، در صورتیکه قصد دارید شیو کنید، باید 24 ساعت قبل اینکار را انجام دهید تا از هر گونه التهاب جلوگیری شود.
 •  از سه روز قبل از لوسیون‌ها و کرم‌ها بر روی ناحیه مورد نظر استفاده نکنید.
 •  در صورت داشتن زگیل تناسلی و یا تبخال تناسلی فعال، به پزشک خود گزارش دهید.
 •  بهتر است که از هرگونه دستکاری و یا تحریک پوست از 3 روز قبل از لیزر اجتناب کنید.
 • در صورت داشتن هر گونه بیماری و یا مشکل، هر چند که از نظر شما بی‌اهمیت باشد با پزشک خود در میان بگذارید.

مراقبت‌های بعد از رفع تیرگی با لیزر ژولیت

پس از رفع تیرگی واژن با لیزر ژولیت نیز نیاز است که فرد به چند نکته ساده اهمیت دهد که به برخی از آن‌ها اشاره می‌کنیم:

 •  بهتر است تا سه روز از مالیدن کرم یا لوسیون بر روی ناحیه مورد نظر خودداری کنید.
 •  به توصیه‌های پزشک خود توجه کنید.
 •  اگر دارو و یا پماد خاصی برای شما تجویز شده است بهتر است که به خوبی از آن استفاده کنید.
 •  هر چند که رفع تیرگی با لیزر ژولیت هیچ دوره نقاهت خاصی ندارد ولی بهتر است تا چند ساعت بعد از پوشیدن شلوار تنگ خودداری کنید.
 • در صورت ایجاد عارضه خاصی با پزشک خود حتماً تماس بگیرید.

هزینه رفع تیرگی واژن با لیزر ژولیت

برای تعیین تعداد جلسات رفع تیرگی واژن با لیزر ژولیت و هزینه جلسات بهتر است که فرد ابتدا مشاوره‌ای حضوری و غیرحضوری با ما داشته باشد تا پس از مشاهده ناحیه مورد نظر، هزینه نهایی اعلام شود.

دستگاه لیزر ژولیت

امروزه دستگاه‌های لیزر گوناگونی برای ارائه خدمات زیبایی و درمانی مختلف، طراحی شده‌اند. این دستگاه‌ها هر کدام نتایج مخصوص به خود را به مراجعین ارائه می‌دهند.
در این بین بسیاری از دستگاه‌های لیزر خدماتی اعم از تنگ کردن واژن، جوانسازی واژن، رفع آتروفی واژن و … ارائه می‌دهند که بهترین آن‌ها دستگاه‌های لیزری است که منحصراً برای زنان طراحی و ساخته شده‌اند.
دستگاه لیزر مونالیزاتاچ و ژولیت از جمله دستگاه‌هایی هستند که برای کمک به بانوان طراحی شده‌اند و تا الآن در رفع بسیاری از مشکلات زنان موفق بوده‌اند.
اما لیزر ژولیت به عنوان یک دستگاه لیزر موفق و تا حدی موفق‌ترین در حال عمل کردن و رفع مشکلات زنان است که همین موضوع باعث شده است که به لیزر ژولیت لقب موفق‌ترین دستگاه لیزر در بسیاری از زمینه‌های درمانی وزیبایی زنان داده شود.

رفع تیرگی واژن با لیزر ژولیت چیست

لیزر ژولیت چیست و از چه تکنولوژی‌ای پیروی می‌کند که انقدر موفق عمل کرده است؟ بسیاری از دستگاه‌های جوانسازی تا قبل از لیزر ژولیت از فناوری لیزرهای CO2 پشتیبانی می‌کردند.
اما دستگاه‌های لیزر ژولیت از Er:Yag پشتیبانی می‌کنند و به همین دلیل با کمترین عارضه سبب نتیجه‌دهی می‌شوند. سیستم اربیوم یگ، برخلاف لیزرهای CO2 که بخشی از آن‌ها جذب رطوبت بافت ژنیتال می‌شوند، با قابلیت چندین برابر جذب رطوبت شدن سبب می‌شوند که عملکرد خود را بدون ایجاد سوختگی بر روی پوست انجام دهند.
به همین دلیل برخلاف لیزرهای CO2 ، نیازی نیست که فرد دوره نقاهت خاصی را بگذراند.
لیزر ژولیت با هندپیس‌های ویژه و خاص خود باعث می‌شود که ما شاهد کمترین میزان اتلاف انرژی باشیم، همچنین شرکت تولیدکننده لیزر ژولیت برای شستشو و استریل راحت این دستگاه، امکان شستشوی راحت و دسترسی به تمام نقاط هندپیس‌های آن را فراهم کرده است و همچنین سری‌های متعدد و یکبار مصرف نیز از جمله امتیازاتی است که این دستگاه نسبت به دیگر دستگاه‌های لیزر زنان دارد.

نحوه عملکرد لیزر ژولیت

عملکرد لیزر ژولیت، به گونه‌ای است که طی فرایندی کاملا بدون درد و غیرتهاجمی باعث افزایش کلاژن‌سازی در ناحیه مربوطه می‌شود. افزایش کلاژن‌سازی سبب بازسازی مجدد سلول‌های آسیب‌دیده می‌شود و از این رو با جوانسازی سلول‌های واژن، سبب جوان شدن مجدد آن می‌شوند.
لیزر ژولیت با پشتیبانی از لیزرهای اربیوم یگ، جذب رطوبت و آب بیشری نسبت به دیگر لیزرها دارد، به همین دلیل دستگاه ژولیت حرارت تولید شده را به مایع و رطوبت ناحیه ژنیتال منتقل می‌کند، و این حرارت برای افزایش کلاژن‌سازی و جوانسازی به بافت واژن و یا ژنیتال منتقل می‌شود.
به همین دلیل کلاژن‌سازی به همراه بازسازی سلول‌‌های پوستی ناحیه ژنیتال همزمان رخ می‌دهد.در واقع پوست به ترمیم و بازسازی خود می‌پردازد و این فرایند طی روندی طبیعی صورت می‌گیرد.

کاربردهای لیزر ژولیت

لیزر ژولیت به دلیل افزایش کلاژن‌سازی و بازسازی پوست فرد، و همچنین داشتن هندپیس‌های ویژه زنان، کاربردهای بسیار زیادی دارد که به آن‌ها اشاره می‌کنیم:

 •  درمان بی‌اختیاری ادرار با لیزر ژولیت
 •  تنگ کردن واژن یا واژینوپلاستی با لیزر ژولیت
 •  جوانسازی واژن با لیزر ژولیت
 •  رفع تیرگی ناحیه ژنیتال با لیزر ژولیت
 •  رفع افتادگی رحم با لیزر ژولیت
 •  رفع افتادگی مثانه با لیزر ژولیت
 •  رفع خشکی واژن با لیزر ژولیت
 •  رفع سوزش و دردهای واژن با لیزر ژولیت
 •  رفع خارش واژن با لیزر ژولیت
 •  درمان عفونت واژن با لیزر ژولیت
 • تقویت عضلات واژن و نگهدارنده با لیزر ژولیت

شاید یکروز تصور رفع تمامی مشکلات ذکر شده در بالا با لیزر، غیرقابل باور بود، اما اکنون به کمک انواع لیزرهای مختلف، از جمله لیزر ژولیت این خدمات شدنی و راحت است.
امروزه لیزرهای زنان از جمله لیزرهای ژولیت، جایگزین بسیاری از روش‌های جراحی شده‌اند.

مزیت لیزر ژولیت

در حال حاضر برخی از پزشکان از لیزر ژولیت به عنوان بهترین لیزر زنان یاد می‌کنند، و برخی دیگر به عنوان یکی از بهترین لیزرهای زنان.
اما حقیقت این موضوع چیست؟
آیا لیزر ژولیت بهترین لیزر زنان است؟
در پاسخ باید بگوییم، که لیزرهای ژولیت از برتری‌های زیادی نسبت به دیگر دستگاه‌های لیزر زنان برخوردار هستند که از ما پوشیده نیست، اما معمولاً درمان‌های ترکیبی، یعنی استفاده از چند دستگاه لیزر، باعث ایجاد نتایج بهتری می‌شوند.
اما لیزر ژولیت به عنوان اساس اصلی درمان می‌تواند در روند درمانی بسیار مؤثر باشد.
از همه مهمتر گرفتن بهترین نتیجه از دستگاه‌های لیزر زنان منوط به مهارت بالای پزشک در استفاده از دستگاه است.
به همین دلیل است که بسیاری از مراجعینی که به مراکز زیبایی ما مراجعه می‌کنند از نگرفتن نتیجه از دستگاه لیزر مونالیزاتاچ و یا حتی ژولیت شکایت می‌کنند و تصور می‌کنند استفاده از یک دستگاه عالی به تنهایی کافی است.
اما اکنون قصد داریم به طور کلی به برخی از مزیت‌های دستگاه لیزر ژولیت بپردازیم:

 •  افرادی که روند درمانی خود را با لیزر ژولیت آغاز می‌کنند، می‌توانند مطمئن شوند که پس از اتمام کار نیاز به هیچ دوره نقاهت خاصی ندارند؛ هرچند که بسته به کاری که انجام شده است، نیاز است که فرد پس از انجام لیزر ژولیت اقدامات خاصی را انجام دهد.
 •  دستگاه لیزر ژولیت به دلیل اینکه بیشتر جذب آب می‌شود تا بافت بدن، هیچ‌گونه سوختگی‌ای ایجاد نمی‌کند.
 •  تأثیر این دستگاه لیزر به مراتب بیشتر از دیگر دستگاه‌های لیزر است.
 •  بسته به کار انجام شده، در طی چند دقیقه باعث ایجاد نتیجه‌دهی می‌شود.
 •  دستگاه لیزر ژولیت جایگزین بسیاری از روش‌های جراحی شده است.

به همین دلیل اگر شما نیز به دنبال یک روش درمانی مناسب جهت رفع مشکلات زنانه خود هستید، می‌توانید از دستگاه لیزر ژولیت بهره ببرید.

لیزر ژولیت در ایران

زنان و دخترانی که به دنبال تنگ کردن واژن، رفع تیرگی و درمان بی‌اختیاری ادرار هستند؛ اغلب پس از جستجو به لیزر ژولیت و لیزر مونالیزا برمی‌خورند. به همین دلیل روز به روز بر تعداد بانوانی که به وجود چنین دستگاه‌هایی آگاه هستند افزوده می‌شود.
کمتر از 20 شرکت در جهان وجود دارد که این دستگاه لیزر فوق‌العاده را تولید می‌کند. به همین دلیل تعدا محدودی لیزر ژولیت در ایران وجود دارد که در چندین مطب زیبایی زنان موجود است.
مراکز زیبایی به این دستگاه لیزر ژولیت مجهز هستند و خدمات گوناگونی در این زمینه ارائه می‌دهند.در صورتیکه شما نیز تمایل به رفع مشکل خود با لیزر ژولیت دارید، می‌توانید به مراکز زیبایی مجهز به این دستگاه مراجعه کنید.

دیدگاه ها

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

z