سفید کردن واژن

سفید کردن واژن و ناحیه تناسلی هم یک عمل زیبایی واژن است که در بین خانم ها بسیار حائز اهمیت است. ناحیه تناسلی ممکن است با افزایش سن صورتی، قرمز یا تیره رو به کبودی باشد. هر قسمت از بدن که دارای چین بیشتری باشد قاعدتا تیره تر می شود مثل آرنج ها، زانو و حتی ناحیه تناسلی.سفید کردن واژن وایتنینگ چیست

بعضی از افراد چندان توجهی به تیرگی ناحیه ی تناسلی خود ندارند اما اکثر خانم ها روشن یا تیره بودن ناحیه ی تناسلی شان برایشان خیلی مهم است و به مراقبت و پیدا کردن روش هایی برای سفید کردن ناحیه ی تناسلی خود می پردازند. سفید کردن واژن که به وایتنینگ واژن معروف است یکی از پرطرفدارترین روش های زیبایی است که توسط خانم ها مورد استقبال می گیرد سفید کردن واژن است.

یکی از نقاط بسیار حساس و ظریف بدن خانم ها ناحیه تناسلی و واژن است که این قسمت در بیشتر خانم ها اکثرا تیره تر از بقیه بخش های بدن بدن است و یکی از مشکلات در خانم ها هم همین موضوع بوده که باعث پایین آمدن اعتماد به نفس آن ها می شود. تیره شدن واژن دلایل متفاوتی دارد، برخی از این دلایل شامل: زیاد شدن سن، استفاده از لباس های تنگ و نامناسب، سایش بین ران ها هنگام حرکت، استفاده کردن از شامپو و صابون ها برای بدن که بعضی از آن ها باعث تیرگی ناحیه تناسلی می شود، سرطان معده، تغذیه نامناسب و کمبود ویتامین، چاق شدن، به صورت ژنتیکی و … است.

روش های سنتی و مدرن زیادی برای سفید کردن واژن و ناحیه تناسلی وجود دارد که در ادامه به توضیح بخشی از این روش ها می پردازیم.

روش های سفید کردن واژن چیست

همان طور که گفتیم روش های زیادی برای سفید کردن واژن وجود دارد.

  •  استفاده از آبلیمو برای سفید کردن واژن: مخلوط ده قطره گلاب و دو قاشق غذا خوری آبلیمو را درست کرده و یک پنبه را در مخلوط خیلی کم مرطوب کرده و روی ناحیه تناسلی خود تا ۵ دقیقه قرار دهید، آبلیمو از بهترین روش های سفید کننده پوست است فقط اگر احساس سوزش کردی فورا آن را بردارید.
  •  استفاده از جوش شیرین برای سفید کردن واژن: مخلوط جوش شیرین با چند تا قطره آبلیمو روش بسیار خوب و کاربردی برای سفید کردن واژن است، همچنین جوش شیرین به تنهایی خود یک آنتی باکتریال است و برای درمان عفونت از آن استفاده می شود.
  •  استفاده از سفیده ی تخم مرغ برای سفید کردن واژن و ناحیه تناسلی: سفیده تخم مرغ را می توانید هم بزنید و وقتی که به حالت کف مانند درآمد، آن را به ناحیه تناسلی خود بزنید، یک روش سفید کردن واژن سریع اما بدبو است.
  • استفاده از کرم های موضعی برای سفید کردن واژن: در اینجا از کرم های گیاهی مثل کرم خیار، کرم آلوئه ورا، کرم آربوتین و … برای سفید کردن واژن می توان استفاده کرد. که البته تاثیرات زیادی هم ندارد.
  •  استفاده از لیزر برای سفید کردن واژن: مطمئن ترین و بهترین روش برای سفید کردن واژن و ناحیه تناسلی است، در روش های سنتی که قبلا ذکر کردیم با گذشت زمان و استفاده مداوم از آن روش ها می توان نتیجه گرفت که البته این سفید شدن هم دائمی نیست و امکان بازگشت آن زیاد است. اما استفاده از لیزر برای رفع تیرگی یک روش دائمی است که اکثرا با یک جلسه شما می توانید سفیدی واژن خود را بدست آورید اما گاهی اوقات تا دو و یا نهایتا سه جلسه هم طول می کشد تا پوست واژن رنگ سفید خود را مجددا به دست آورد.

بعضی از اشخاص از صابون های مخصوصی که مناسب رفع تیرگی پوست است هم را برای پوست خود به کار می برند اما چون این صابون ها شیمیایی هستند و تعادل PH ناحیه تناسلی را به هم می زند و باعث تیرگی بیشتر ناحیه تناسلی می شود.

روش های سفید کردن واژن چیست

روشن سازی واژن با کربوکسی تراپی

برترین و اولین روش سفید کردن واژن و ناحیه تناسلی در کل دنیا و در تمام کلینیک های زیبایی معتبر روش روشن سازی واژن با کربوکسی تراپی است. متخصصین برای انجام این کار از گاز کربن دی اکسید استفاده می کنند.

به این صورت که وقتی گاز کربن دی اکسید را به زیر پوست ناحیه تناسلی متقاضی تزریق و وارد می کنند، گاز کربن دی اکسید شروع به جوان سازی پوست ناحیه تناسلی می کند و همچنین سلول های واژن را تحریک به تولید رنگدانه های روشن و سفید می کند و سلول هایی تازه با رنگدانه های روشن جایگزین سلول های قدیمی با رنگدانه های تیره می شوند.

جدیدا از این روش در کل دنیا استفاده می شود و موثر ترین راه درمان تیرگی ناحیه تناسلی است که در مدت زمان بسیار کوتا و با هزینه پایین این عمل سفید کردن واژن با روش کربوکسی تراپی انجام می گیرد و در میان مردم از محبوبیت زیادی برتوردار است و روز به روز طرفداران سفید کردن واژن با کربوکسی تراپی افزایش می یابد.

رفع تیرگی واژن

برای همه خانم ها سوالاتی از این قبیل که دلیل تیرگی واژن چیست؟ یا راه های رفع تیرگی واژن چیست؟ به وجود می آید. پیاده روی زیاد، لباس زیر های تنگ و غیر گیاهی ( که البته لباس زیر باید حداقل روزانه حتما تعویض شود) ، اختلالات هورمونی، مصرف ژیلت های کهنه و … همگی در تیره شدن ناحیه تناسلی تاثیر دارند.

از روش های خانگی برای رفع تیرگی واژن می توان به ماسک آبلیمو و ماست اشاره کرد به این صورت که مخلوطی از ماست با چند قطره آبلیمو را به صورت یک لایه نازک روی ناحیه تناسلی بمالید و پانزده الی بیست دقیقه صبر کنید سپس آن را با آب ولرم بشویید و تمیز کنید. نکته ای که در استفاده از آبلیمو باید حتما اهمیت داده شود و آن را رعایت کرد این است که وقتی آبلیمو را به قسمت مورد نظر خود از پوست زدید و احساس سوزش کردید فورا آن را شسته و خشک کنید در غیر این صورت حساسیت کرده و حتی باعث تیره تر شدن پوست ناحیه تناسلی می شود.

رفع تیرگی واژن

از دیگر روش های خانگی استفاده از مخلوط زردچوبه و لیمو است، به این صورت که در این روش یک مخلوط خمیر مانند از لیمو زردچوبه درست کنید و آن را برای رفع تیرگی واژن روی ناحیه تناسلی خود بمالید و صبر کنید که ۱۵ الی ۲۰ دقیقه زمان بگذرد بعد با آب ولرم ماسک را از روی واژن خود بشویید و تمیز کنید. جوش شیرین یک روش خانگی دیگر است برای رفع تیرگی واژن که موثر است، جوش شیرین علاوه بر سفید کردن و رفع تیرگی ناحیه تناسلی، خاصیت درمانی نیز دارد و باعث برطرف کردن عفونت واژینال می شود.

روش خانگی بعدی برای رفع تیرگی واژن استفاده از ترکیب پرتقال و ماست است، یکی از قوی ترین و همچنین موثر ترین ترکیب برای رفع تیرگی واژن و ناحیه تناسلی این ترکیب ذکر شده است، کافی است مقدار خیلی کمی جو دو سر و کمی ماست و پرتقال پوست کنده را با هم ترکیب کرده و یک حالت خمیر مانند درست کنید سپس از آن برای ناحیه تناسلی خود استفاده کرده تا تیرگی آن رفع شود که البته باید این مخلوط ۱۰ تا ۲۰ دقیقه روی ناحیه تناسلی بماند و بعد از آن، ناحیه تناسلی را با دقت بشویید و تمیز کنید.

بعضی از خانم ها از مخلوط شیر و بادام هم برای رفع تیرگی ناحیه ی تناسلی استفاده می کنند که یک ترکیب عالی برای مشکل تیرگی ناحیه تناسلی به شمار می رود، برای تهیه ی این مخلوط فقط دو قاشق چای خوری پودر بادام و دو قاشق چای خوری شیر سرد شده لازم است که آن ها را مخلوط کرده و خمیر به دست آمده را روی ناحیه تناسلی خود بمالید بعد از ۱۵ الی ۲۰ دقیقه و انجام چند بار این عمل تاثیرات شگفت انگیز آن را مشاهده خواهید کرد.

گوجه فرنگی به دلیل طعم ترش خود یک حالت اسیدی روی پوست ایجاد می کند، شما میتوانید یک گوجه فرنگی را نصف کنید و خیلی راحت آن را به ناحیه تناسلی خود بمالید و وقتی خشک شد با آب خنک می توانید محل را بشویید، گوجه فرنگی یک روش خیلی خوب برای رفع تیرگی واژن به حساب می آید.

آلوئه ورا یکی از گیاهان فوق العاده موثر برای رفع تیرگی و همچنین شفاف کردن پوست است، از این آلوئه ورا برای درمان رفع تیرگی واژن هم می توان استفاده کرد، به این طریق که یک قاشق چای خوری از ژل آلوئه ورا را با مقداری کم از زردچوبه ترکیب کرده و به مدت زمان حدودا نیم ساعت به صورت موضعی روی ناحیه تناسلی قرار می دهند و سپس آن را شسته و تمیز می کنند اگر روزی تقریبا سه بار این عمل را در روز تکرار کنید شاهد تغییرات چشم گیر رنگ ناحیه تناسلی خود خواهید بود.

یکی دیگر از روش های خانگی برای رفع تیرگی ناحیه تناسلی است استفاده از روغن نارگیل است که اول ناحیه ی تناسلی خود را تمیز کنید و سپس روغن نارگیل را به واژن خود بمالید و بگذارید روغن نارگیل کامل جذب پوست تان شود.

از گذشته های دور تا به امروز همواره بین خانم ها استفاده از شیر خام برای نرمی و لطیفی و همچنین روشن سازی پوست مرسوم و محبوب بوده است که شیر را با پنبه به مدت ۱۵ الی ۲۰ دقیقه روی ناحیه تناسلی خود قرار داده و سپس ان را تمیز می کنند. البته با شیر خام می توان حمام شیر هم کرد که باعث لطافت پوست می شود.

یک ماسک خیلی قوی و عالی برای رفع تیرگی واژن مخلوطی به صورت دو قاشق غذا خوری از آب و آب گوجه فرنگی و آب سیب زمینی و عسل است که همه را باهم ترکیب کرده و به مدت ۲۰ دقیقه روی واژن قرار می دهید و پس از آن با آب خنک محل را می شویید. با استفاده از این روش های ذکر شده و با تکرار کردن ان ها می توانید بعد از مدت کوتاهی یک ناحیه ی تناسلی سفید و روشن را تجربه کنید.

واتنینگ واژن چیست

 یکی از راه های از بین بردن و رفع تیرگی ناحیه تناسلی که با افزایش سن و تغذیه و ژنتیک و حتی لباس تنگ به وجود می آید، استفاده از یک روش مدرن است که به آن واتنینگ واژن یا لیزر مونالیزا تاچ است. اغلب خانم ها به خاطر تیرگی ناحیه تناسلی خود یا حتی صورتی و یا قرمز رنگ شدن آن خجالت می کشند و اعتماد به نفس شان پایین می آید و علت آن را اکثرا به عفونت های زنانه ربط می دهند و می گویند که ناشی از آن است در حالی که پزشکان با دلایل ثابت کرده اند که تیرگی ناحیه تناسلی عوامل مختلفی دارد.

واتنینگ واژن چیست

سفید کردن واژن و ناحیه ی تناسلی

برای تیرگی در ناحیه تناسلی علاوه بر مورد های ذکر شده، می توان به رطوبت ناحیه ی تناسلی خانم ها، سندروم تخمدان های شان، عفونت و چرک باکتریایی، استفاده ی مکرر از پودر تالک و نژاد ( که خانم های خاور میانه نژادی با پوستی تیره و سبزه دارند ) را هم ذکر کرد‌. روش های زیادی را برای رفع تیرگی واژن و ناحیه تناسلی خانم ها ذکر کردیم.

بعضی از خانم ها که از کرم های شیمیایی برای رفع تیرگی ناحیه ی تناسلی خو استفاده می کنند باید بدانند که این استفاده مداوم ممکن است اثر عکس داشته باشد و به جای روشن سازی، باعث افزایش تیرگی ناحیه تناسلی شود. همه ی روش های ذکر شده مزایا و معایب مخصوص به خود را دارند و اثر آن ها در طولانی مدت مشخص می شود، این در حالی است که استفاده از لیزر برای رفع تیرگی ناحیه ی تناسلی یک نتیجه ی عالی را برای شما به ارمغان می آورد که در کوتاه ترین زمان و با کم ترین عوارض است و همچنین هزینه ی کم آن است و بعد از مدت زمان کوتاهی شما اعتماد به نفس خود را با ناحیه ی تناسلی روشن و سفید دوباره به دست می آورید.

درمان تیرگی واژن

در طول تاریخ تیرگی ناحیه ی تناسلی همواره باعث نگرانی و ناراحتی و کاهش اعتماد به نفس در خانم ها بوده است و خانم ها همیشه به دنبال راهی برای رفع و از بین بردن تیرگی واژن و ناحیه ی تناسلی هستند،در ابتدا خانم ها از روش های سنتی و درست کردن ترکیبات خانگی برای رفع تیرگی ناحیه ی تناسلی خود استفاده می کردند اما امروزه استفاده از روش های خانگی خیلی کم تر شده و بیشتر خانم ها برای رفع تیرگی ناحیه ی تناسلی خود از لیزر کردن و یا روشن سازی واژن با کربوکسی تراپی استفاده می کنند و این روش ها در کوتاه مدت بهترین نتیجه را می دهند و مهم تر اینکه این نتیجه دائمی است و برای همیشه می ماند و بین خانم ها در سراسر دنیا بسیار پرطرفدار و محبوب است. و اعتماد به نفس از دست رفته ی خانم ها با این روش های مدرن ذکر شده دوباره بر می گردد.

 

z