عمل زیبایی واژن

وقتی مدت زمانی از ازدواج می گذرد خانم ها اقدام به انجام عمل زیبایی واژن می کنند، و این درخواست بیشتر از طرف خانم هایی است که زایمان هم داشتند و ناحیه تناسلی و واژن آن ها دچار شل شدگی، افتادگی، گشادی، تیرگی و … شده است.عمل زیبایی واژن سوال اینجاست که عمل زیبایی واژن شامل عمل کردن کدام قسمت ها و چه چیزی هایی از ناحیه تناسلی می شود؟

در جواب به این سوال باید گفت که عمل زیبایی واژن شامل چندین عمل است مثل: تزریق کردن ژل به ناحیه تناسلی، روشن کردن و سفید کردن واژن، لابیاپلاستی، تزریق کردن چربی به واژن و تنگ کردن واژن، که باعث زیبا شدن و به دست اوردن طراوت و لطافت ناحیه تناسلی می شود. روز به روز متقاضی های انجام عمل زیبایی واژن و ناحیه تناسلی افزایش می یابد، مخصوصا خانم هایی که می خواهند رابطه جنسی با کیفیت تری داشته باشند. قاعدتا خانم هایی که می خواهند عمل زیبایی واژن و ناحیه تناسلی خود را انجام دهند دچار ترس و شک و حتی دودلی می شوند، برای ایجاد اطمینان بیشتر باید از پزشک متخصص خود درخواست عکس های عمل های زیبایی قبلی که در آن کلینیک زیبایی و توسط آن متخصص انجام شده، کنند.

قبل از عمل زیبایی واژن آن عکس ها را کامل مشاهده بفرمایند بعد از تصمیم گیری در صورت تمایل برای انجام عمل زیبایی واژن اقدام کنند.

جراحی زیبایی واژن

نوعی از عمل های زیبایی درخانم ها، عمل زیبایی واژن است که در این عمل برای زیبا سازی شکل و ظاهر ناحیه تناسلی در خانم ها انجام می گیرد. بعضی از خانم ها از شکل ظاهری واژن خود راضی نیستند و به کلینیک های زیبایی مراجعه می کنند، پزشک متخصص هم شکل لبه های داخلی ناحیه تناسلی یا لبه بیرونی آن را جراحی می کند و تغییر شکل دلخواه متقاصی را در ناحیه تناسلی ایجاد می کند.

جراحی زیبایی واژن

اغلب خانم ها هدف شان از انجام عمل زیبایی واژن یا لابیاپلاستی، کوتاه کردن لبه های داخلی واژن است و می خواهند که این لبه داخلی واژن آن ها از لبه ی بیرونی ناحیه تناسلی شان بیرون نزند. بعضی از خانم ها به منظور این عمل، کلیتوریس خود را کوچک می کنند.

شکل و آناتومی لابیا در خانم با یکدیگر متفاوت است و با مرور زمان بیشتر هم تغییر می کند مخصوصا بعد از زایمان خانم ها شکل لبه های واژن تغییرات زیادی می کند. اگر این لبه های داخلی و خارجی واژن خانم بزرگ یا شکل بد و ناهمواری پیدا کنند برای خانم ها مشکلاتی را به وجود می آورد.

اگر اندازه و شکل این لابیا در خانم ها متناسب نباشد ممکن است هنگام رابطه جنسی خانم اذیت شود و درد داشته باشد، یا خیلی از خانم هایی که لابیای ان ها بزرگ و ناهموار است در مقابل شریک جنسی خود خجالت می کشند و اعتماد به نفس شان پایین می آید و در نتیجه رابطه ی جنسی لذت بخشی را نمی توانند تجربه کنند.

همان طور که گفتیم لابیا بزرگ در خانم ها مشکلاتی را به وجود می آورد و حتی در هنگام کار ها و فعالیت روزانه خود، لبه های بیرون زده داخلی خانم ها تحریک می شود و باعث تحریک و ناراحتی خانم ها می شود.

عمل زیبایی واژن چگونه است؟

عمل زیبایی واژن یک عمل زیبایی پلاستیکی به شمار می آید. در عمل زیبایی واژن یا ناحیه تناسلی، بر روی تغییر ظاهر و اندازه لبه داخلی و لبه بیرونی واژن بحث می شود. خانم هایی که برای عمر زیبایی واژن متقاضی هستند یک پزشک متخصص با تجربه را پیدا می کنند و نزد او می روند و در مورد مشکل و خواسته ی خود اول با پزشک مشورت می کنند و پزشک بررسی می کند که تا چه اندازه باید لابیا خانم کوتاه و یا تغییر شکل پیدا کند.

اغلب خانم ها مایل هستند واژن خود را تنگ و لبه های داخلی و بیرونی واژن خود را کوتاه کنند. هیچ طول استانداردی برای اندازه لبه داخلی و لبه بیرونی واژن در خانم ها وجود ندارد برای همین است که خانم ها تقاضا دارند که لبه ی داخلی واژن آنها به شکلی کوتاه شود که از لبه ی بیرونی واژن آن ها بیرون نزند. بنابراین خانم ها با انجام عمل زیبایی واژن، مشکلات مادر زادی خود را برطرف می کنند و به روابط جنسی خود کیفیت می بخشند.

انواع عمل های زیبایی واژن

عمل های زیبایی واژن انواع مختلفی دارد، مثل: تقویت کردن نقطه جی، عمل واژینوپلاستی، عمل پنهان کردن کلیتورال. از هر کدام از این عمل ها برای شما توضیحات مختصری را ارائه می دهیم.

پنهان کردن کلیتورال: در عمل پنهان کردن کلیتورال، پزشک متخصص بافت هایی از کلیتوریس را بر می دارد که از بافت های طبیعی کلیتوریس است. وقتی بافت طبیعی کلیتوریس برداشته شود، بافتی که کلیتوریس را پوشانده بود، باعث افزایش لذت جنسی خانم ها در هنگام انجام رابطه جنسی می شود و همچنین خانم ها در طور روز راحت تر کار های تود را انجام می دهند. در طی این عمل زیبایی پزشک متخصص ابتدا کلاهک کلیتورال را برش می زند بعد بافت طبیعی اضافی را برداشته و سپس با زدن بخیه های جذبی کلاهک کلیتورال را دوباره وصل می کند.

تقویت کردن نقطه جی: قسمتی از ناحیه ی تناسلی با نام نقطه جی شناخته شده است که در قسمت جلویی ناحیه تناسلی قرار دارد، نقطه جی در خانم ها یک بخش اهرمی در ناحیه تناسلی است که با روش صحیح تحریک کردن آن خانم ها ارگاسم خیلی لذت بخش را تجربه خواهند کرد. تعدادی از خانم ها نقطه جی ندارند اما اغلب خانم ها هم نقطه جی را دارند. خانم هایی که می خواهند لذت ارگاسم آن ها در حین رابطه جنسی قدرتمند تر شود اقدام به انجام عمل تقویت نقطه جی می کنند، که این عمل به دلیل اینکه خیلی حساس است و ممکن است عوارض جبران ناپذیری داشته باشد برای انجام آن حتما باید از پزشک متخصصی کمک گرفت که ماهر و با تجربه باشد. در عمل تقویت نقطه جی به ناحیه نقطه جی خانم ها مقداری کلاژن تزریق می شود که همین افزایش کلاژن لذت جنسی را به طور چشمگیری افزایش می دهد.

عمل واژینوپلاستی: عمل واژینوپلاستی برای تنگ شدن واژینال است.

خانم هایی که سن آن ها زیاد می شود و همچنین زایمان های زیادی داشته اند، هر دو عامل باعث گشاد شدن واژن در خانمعمل واژینوپلاستی ها می شود، واژینو پلاستی عملی است که این مشکل را برطرف می کند. در واژینو پلاستی پزشک متخصص با بی حس کردن ناحیه تناسلی قسمت ها و بافت های اضافی را از ناحیه تناسلی و همچنین عضلات کف لگن بر می دارد و واژن دوباره تنگ می شود و فرد مراجع می تواند دوباره از رابطه جنسی خود لذت ببرد.

 

جراحی زیبایی زنان چیست؟

خانم ها در طول تاریخ همواره به دنبال راه هایی برای زیبا شدن بوده اند. زیبایی صورت، پوست، ناحیه ی تناسلی و ..‌‌. که همه این ها در قالب جراحی زیبایی شناخته می شود. لابیاپلاستی یکی از عمل های زیبایی بسیار محبوب و پر طرفدار در میان خانم ها در سراسر دنیا است. عمل زیبایی لابیاپلاستی در خانم ها به دلیل زیبایی که در ناحیه ی تناسلی آن ها ایجاد می کند اعتماد به نفس آن ها را در رابطه جنسی افزایش می دهد.

عمل زیبایی لابیاپلاستی نتایج حیرت انگیزی در خانم ها دارد و میزان لذت جنسی را نیز به هنگام رابطه ی جنسی در خانم افزایش می دهد. لابیاپلاستی عمل زیبایی است که در آن بیشتر لبه های داخلی واژن خانم ها کوتاه می شود چون خانم ها برای رابطه جنسی با کیفیت تر و همچنین افزایش اعتماد به نفس خود خواستار این عمل زیبایی هستند. در عمل زیبایی واژن لبه های ناحیه تناسلی خانم ها اصلاح می یابد، درد در هنگام رابطه جنسی از بین می رود، تمام شدن درد و اذیت شدن و ناراحتی هنگام فعالیت های روزانه و ورزش در خانم هایی که لبه داخلی واژن آنها بلند است، رفع تیرگی لبه ی داخلی ناحیه تناسلی و همچنین برطرف شدن احساس سوزش و سایش لبه های داخلی که از واژن بیرون زده اند. با انجام جراحی زیبایی واژن، خانم ها از داشتن واژنی زیبا لذت خواهند برد.

هزینه عمل زیبایی واژن

از طرف خانم هایی که قصد انجام عمل زیبایی واژن دارند یکی از سوالات رایجی که پرسیده می شود این است که هزینه انجام عمل زیبایی واژن چقدر است؟ مشکلات ناحیه تناسلی خانم ها با یکدیگر متفاوت است و عمل های زیبایی که میخواهند انجام بدهند نیز تفاوت دارد، قبل از هر کاری شما وقتی نزد متخصص زیبایی می روید، متخصص شما را معاینه می کند تا بررسی کند مشکل شما چه چیزی است و طبق مشکل، هزینه عمل زیبایی واژن شما چقدر می شود، پس گفتن هزینه دقیق عمل زیبایی واژن مشکل است.

بنابراین  خانم ها اول باید پیش متخصص برلی انجام معاینه های لازم بروند بعد در صورت انجام عمل زیبایی واژن پزشک معالج هزینه انجام عمل را به صورت دقیق می تواند به متقاضی ارائه دهد.

عمل زیبایی واژن با لیزر

در خانم ها با زیاد شدن سن و همچنین انجام زایمان های زیاد، واژن ها گشاد می شود و دچار شل شدگی و افتادگی می شود، همین گشادی و باز شدن واژن باعث سوزش در ناحیه تناسلی خانم ها می شود و با ادرار آن ها همزمان درد و سوزش نیز همراه است. جدا از همه این اتفاق ها، خانم ها با گشادی واژن حین رابطه جنسی هیچ لذتی نمی برند و اعتماد به نفس خود را مقابل شریک جنسی شان از دست می دهند.

یکی از راه های عمل زیبایی واژن که خانم ها روز به روز بیشتر به آن روی می آورند، عمل زیبایی واژن با لیزر است. در عمل زیبایی با لیزر هیچ گونه درد و خون ریزی  وجود ندارد، و اشخاصی که عمل زیبایی واژن خود را با لیزر انجام می دهند بعد از عمل خیلی راحت می توانند به فعالیت  های روزانه خود بپردازند.

در عمل زیبایی واژن با لیزر دوران نقاهت خیلی کوتاهی دارد و بیمار احتیاجی هم به مسکن و آنتی بیوتیک ندارد. یکی از نگرانی های افراد در انجام عمل جراحی، هزینه بالای آن است اما در عمل زیبایی واژن با لیزر هزینه خیلی کمی باید پرداخت شود. از عمل زیبایی واژن با لیزر  برای تنگ شدن واژن استفاده نمی شود بلکه از لیزر به منظور جوانسازی ناحیه تناسلی استفاده می شود.

یکی از بهترین روش های رسیدن به زیبایی ناحیه تناسلی و رفع این گونه عارضه ها، استفاده از لیزر مونالیزا می باشد. از لیزر مونالیزا برای روشن و سفید کردن ناحیه تناسلی، لابیاپلاستی، جوانسازی و زیبا سازی ناحیه تناسلی، تنگ کردن ناحیه تناسلی، رفع مشکلات و عارضه های دوره ی یائسگی، درمان و رفع بی اختیاری ادرار و … می توان استفاده کرد.

مراقبت های قبل و بعد عمل زیبایی واژن

انجام عمل زیبایی واژن یکی از عمل های بسیار حساس در بین خانم ها است، بنابراین قبل از اقدام به انجام این عمل حتما در مورد آن خوب تحقیق و مطالعه کنید و اطلاعات لازم را به دست آورید. اول باید یک کلینیک زیبایی را پیدا کنید که تجهیزات و ابزار عمل آن به روز و مدرن باشد، سپس پزشک متخصص شما باید ماهر و با تجربه و سابقه ی کاری بالا باشد.

وقتی از انتخاب کلینیک زیبایی و پزشک معالج خود مطمئن شدید، از پزشک معالج خود نیز بخواهید در مورد نحوه ی عمل و مراقبت های قبل و بعد عمل را برای شما توضیح دهند.

عمل زیبایی واژن با روش غیر تهاجمی لیزر انجام می شود که هم درد کم تر و هم خون ریزی خیلی کمی دارد اما اگر بخواهید که با روش تهاجمی عمل زیبایی واژن خود را انجام دهید دوران نقاهت بالایی خواهد داشت. اگر در عمل زیبایی واژن شما از بخیه های غیر جذب استفاده شده به موقع برای کشیدن بخیه های خود اقدام کنید. از دارو ها و آنتی بیوتیک هایی که برای شما بعد از عمل تجویز می شود حتما سر وقت مقرر استفاده کنید تا دچار عفونت نشوید.

تقریبا حدود دو ماه از انجام رابطه ی جنسی جدا خودداری کنید. در این دوران نقاهت بعد از عمل زیبایی واژن نباید دچار یبوست شوید و به خود فشار وارد کنید، برای جلوگیری از یبوست غذاهای آبکی و مواد غذایی فیبر دار و آب زیاد مصرف کنید. موقعی که حمام می روید باید حمام شما کوتاه مدت و سرپایی انجام شود و همچنین بعد از حمام کردن یا هر بار سرویس بهداشتی رفتن حتما باید با سشوار ناحیه تناسلی خود را خشک کنید.

بعد از انجام عمل زیبایی واژن، در دوران نقاهت خود تا دو ماه از ورزش کردن بپرهیزید، اما پیاده رویی آرام و کم می تواند در روند بهبودی شما تا حدودی موثر باشد. از پماد ها و دارو هایی که پزشک معالج برای شما تجویز کرده حتما به صورت مرتب استفاده شود.

z