قیمت سفید کردن واژن

۲۵ فروردین
وبلاگ

سفید کردن واژن یکی از مهمترین اقتداماتی است که در مطب‌های کلینیک‌های زیبایی زنان صورت می‌گیرد.واژن به دلایل زیادی ممکن است به مرور زمان و با شروع دوره بلوغ رو به تیرگی برود که این موضوع می‌تواند بسیار آزاردهنده باشد.
از این رو در حال حاضر دستگاه‌های پیشرفته‌ای همچون لیزر ژولیت و لیزر مونالیزاتاچ به همراه برخی از روش‌های غیرتهاجمی به کمک آمده‌اند تا افراد بتوانند به کمک آن‌ها،قیمت سفید کردن واژن از تیرگی ناحیه تناسلی خود خلاص شوند.
در حال حاضر اطلاع از هزینه و قیمت سفید کردن واژن و نواحی اطراف آن مانند، مقعد، کشاله ران و … خواسته بسیاری از همراهان گرامی ما است؛ به همین دلیل تصمیم گرفتیم در مورد هزینه سفید کردن واژن امروز به طور کامل بحث کنیم.

عوامل مؤثر در تعیین هزینه سفید کردن واژن

عوامل زیادی در تعیین هزینه سفید کردن واژن نقش دارند که اکنون به بررسی آن‌ها می‌ پرازیم و نقش هر کدام از آن‌ها را در مشخص شدن قیمت سفید کردن واژن ذکر می‌کنیم:

  •  شدت تیرگی

شدت تیرگی، از جمله مسائلی است که مشخص می‌کند شما به چند جلسه لیزر سفید کردن نیاز دارید و یا اگر تیرگی کم باشد ممکن است پزشک برای شما تنها یک کرم تجویز کند.
به همین دلیل شدت تیرگی در تعیین هزینه سفید کردن واژن نقش مستقیم دارد.

  • وسعت تیرگی

وسعت تیرگی یکی دیگر از مسائل مهمی است که در تعیین قیمت سفید کردن واژن نقش دارد. برای مثال برخی از زنان برای رفع تیرگی ناحیه لبیامینورها به مطب مراجعه می‌کنند، گروهی دیگر برای رفع تیرگی بیکینی، کشاله ران و مقعد. پس طبیعی است که دو هزینه متفاوت به این دو گروه گفته شود.

  • روش رفع تیرگی

برای رفع تیرگی واژن، روش های زیادی است که در مورد مهمترین آن‌ها در قسمت بعدی این مطلب صحبت کرده ایم. به همین دلیل نوع روش کاربردی برای هر فرد در تعیین قیمت سفید کردن واژن می‌تواند نقش مهمی داشته باشد.
از این رو هنگام مراجعه و ویزیت با توجه به نوع تیرگی و شدت و وسعت آن، پزشک روش خاصی را پیشنهاد می کند. مسلماً رفع تیرگی واژن با چند جلسه لیزر، پر هزینه‌تر از رفع تیرگی واژن با کرم است.

هزینه سفید کردن واژن با کرم

یکی از روش‌های رفع تیرگی واژن، استفاده از انواع کرم‌ها و لوسیون‌ها می‌باشد. شاید برخی این روش ها را روش ارزان و خوبی ببینند، در حالیکه بسیاری از کرم‌های عالی و تأثیرگذار قیمت‌های بسیار بالایی و شاید برابر با هزینه یک جلسه لیزر داشته باشند.
استفاده از کرم برای افرادی مناسب است که تیرگی زیادی ندارند یا اینکه در روش‌های ترکیبی می‌توانند نقش بسیار مؤثری داشته باشند. معمولاً کرم‌ها در طیف قیمتی مختلفی هستند، از این رو بسته به برند کرم تجویز شده و نوع آن، هزینه سفید کردن واژن با کرم مشخص می‌شود.

هزینه سفید کردن واژن با لیزر مونالیزاتاچ

در حال حاضر لیزر مونالیزاتاچ در برخی از مطب های زیبایی زنان موجود است و از آن استفاده های گوناگونی می شود. یکی از کاربردهای آن رفع تیرگی واژن و نواحی اطراف می باشد.هزینه سفید کردن واژن با لیزر مونالیزاتاچ
به همین دلیل مراجعین زیادی برای رفع تیرگی ناحیه تناسلی با لیزر مونالیزاتاچ به این کلینیک‌ها مراجعه می‌کنند و خواستار استفاده از این دستگاه فوق‌العاده هستند. هزینه کار با لیزر مونالیزاتاچ بسته به تعداد جلسات و شدت تیرگی مشخص می شود. از این رو حتما ناحیه‌ای که تیره شده باید دیده شود تا بتوان هزنیه آن را تخمین زد.

هزینه سفید کردن واژن با لیزر ژولیت

لیزر ژولیت یکی از قدرتمندترین دستگاه‌های لیزر زنان می‌باشد، که افراد زیادی از آن به عنوان بهترین دستگاه لیزر زنان یاد می‌کنند. در حال حاضر در ایران، کلینیک‌های بسیار کمی مجهز به این دستگاه هستند.
لیزر ژولیت با عملکرد فوق‌العاده خود، تیرگی ناحیه تناسلی را به سرعت از بین می‌برد و اثرش به صورت آنی است. هزینه رفع تیرگی با این دستگاه به نسبت دستگاه‌های دیگر بالاتر است و بر اساس تعداد جلسات مورد نیاز برای رفع تیرگی فرد مشخص می شود.

تعیین قیمت دقیق سفید کردن واژن

برای اطلاع از قیمت دقیق سفید کردن واژن بهتر است که مراجعه‌کننده ویزیت شود. زیرا تنها پس از معاینه است که می‌توان به شدت تیرگی و تعداد جلسات لازم برای رفع تیرگی پی برد.

قیمت سفید کردن واژن و بیمه

افرادی که برای رفع تیرگی واژن اقدام می کنند تمایل دارند، از بیمه خود استفاده کنند. دوستان عزیز رفع تیرگی واژن با لیزر و حتی کرم‌ها، هیچ کدام مشمول بیمه نمی‌شوند.  هزینه تمامی آن‌ها باید به صورت آزاد و توسط شخص بیمار پرداخت شود.

دیدگاه ها

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

z