لیزر مونالیزا

لیزر مونالیزا یکی از روش هایی برای رسیدن به زیبایی در خانم ها است. هنگامی که خانم ها مشکلاتی از قبیل چین و چروک در ناحیه تناسلی، تیرگی واژن، گشادی واژن، افتادگی و شل شدن ناحیه تناسلی و نامتقارن بودن لابیا ها را دارند اقدام به عمل زیبایی واژن خود می کنند.

لیزر مونالیزا

ناحیه تناسلی در خانم ها مانند سایر قسمت های بدن در گذر زمان و با افزایش سن و همچنین رسیدن به دوران یائسگی و کم شدن مقدار ترشح استروژن، دست خوش تغییراتی می شود. غالبا خانم ها در دوران یائسگی از مشکلات و عارضه هایی مثل آتروفی واژن  اذیت می شود و رنج می برند. زیرا این مشکل بر زندگی ان ها اثر گذاشته و کیفیت زندگی را کاهش می دهد. روز به روز تعداد متقاضی ها در رابطه با انجام عمل زیبایی علی الخصوص به روش لیزر مونالیزا افزایش می یابد امروزه خانم های جوان نیز به این عمل ها روی آورده اند.

اگر زمان لازم برای انجام عمل های زیبایی را ندارید و می خواهید در کوتاه ترین زمان به نتیجه ی دلخواه و واژن ایده آل خود برسید روش لیزر مونالیزا بهترین راه برای این نتیجه است. امروزه خانم های بسیاری از لیزر مونالیزا برای عمل های زیبایی واژن خود استفاده می کنند و با رضایت از روش لیزر مونالیزا یاد می کنند.

اشخاصی که خواهان انجام عمل زیبایی واژن به روش لیزر مونالیزا هستند قبل از مراجعه به کلینیک زیبایی و انجام لیزر مونالیزا باید مطمئن باشند که به عفونت های واژنی دچار نیستند. اگر شخصی می خواهد عمل لیزر مونالیزا را انجام دهد و عفونت واژنی نیز دارد ابتدا باید این عفونت خود را درمان کند سپس برای عمل لیزر مونالیزا اقدام نماید.

زمانی که شخص برای انجام عمل لیزر مونالیزا اقدام می کند نباید در دوره ی ماهیانه ی خود باشد، و همچنین خانم هایی که می خواهند عمل لیزر مونالیزا را پس از دوران یائسگی خود انجام دهند باید ابتدا معاینه هایی جهت عدام داشتن سرطان رحم انجام دهند و در صورت نداشتن سرطان رحم، می توانند عمل لیزر مونالیزا را انجام دهند.

لیزر مونالیزا چیست؟

لیزر مونالیزا یکی از روش هایی برای رسیدن به زیبایی در خانم ها است. هنگامی که خانم ها مشکلاتی از قبیل چین و چروک در ناحیه تناسلی، تیرگی واژن، گشادی واژن، افتادکی و شل شدن ناحیه تناسلی و نامتقارن بودن لابیا ها را دارند اقدام به عمل زیبایی ناحیه تناسلی خود می کنند.

لیزر مونالیزا چیست

یکی از بهترین روش های رسیدن به زیبایی ناحیه تناسلی و رفع این گونه عارضه ها، استفاده از لیزر مونالیزا می باشد. از لیزر مونالیزا برای روشن و سفید کردن ناحیه تناسلی، لابیاپلاستی، جوانسازی و زیبا سازی ناحیه تناسلی، تنگ کردن ناحیه تناسلی، رفع مشکلات و عارضه های دوره ی یائسگی، درمان و رفع بی اختیاری ادرار و … می توان استفاده کرد.

لیزر مونالیزا یکی از روش های عمل زیبایی ناحیه تناسلی بسیار موثر و ضمانت شده است که با استفاده از آن می توان به نتیجه های شگفت انگیزی رسید. به لیزر مونالیزا ی واژن، لیزر مونالیزا تاچ نیز گفته می شود. خانم هایی که قصد انجام عمل لیزر مونالیزا را دارند می توان به کلینیک متخصصین زیبایی مراجعه کنند و قبل از انجام عمل عکس های عمل های قبلی را مشاهده کنند و بیشتر با لیزر مونالیزا آشنا شوند و نتایج را ببینند.

با گسترش و پیشرفت علم و تکنولوژی و بالا رفتن سطح اطلاعات و آگاهی های مردم، خانم ها به این نتیجه و آگاهی رسیده اند که استفاده از لیزر برای عمل های خود، یک روش خطرناک و سخت نیست. لیزر مونالیزا یکی از روش های عمل زیبایی واژن است که از محبوبیت زیادی در بین خانم ها برخوردار است و روز به روز نیز در حال گسترش است. اکثر خانم ها با مشاهده کردن و دیدن نتایج عمل زیبایی با لیزر مونالیزا به این اطمینان رسیده اند که می توان به لیزر مونالیزا برای عمل زیبایی واژن خود اعتماد کنند و با اطمینان خاطر عمل لیزر مونالیزا را انجام دهند.

متخصصین برای انجام دادن عمل لیزر مونالیزا از دستگاه اختصاصی مربوط یه این کار استفاده می کنند. از طریق شرکت DEKA ایتالیا، دستگاه مونالیزا ساخته شده است که این دستگاه لیزر مونالیزا یک تغییر و تحول شگفت انگیزی را در زمینه ی مشکلات و عوارض خانم ها به وجود آورده است.

در این دستگاه همه استاندارد های لازم رعایت شده و گواهی CE اروپا را دریافت کرده است و همچنین این دستگاه لیزر مونالیزا دارای تائیدیه ی سازمان دارو و غذا در آمریکا نیز می باشد. و در ایران نیز از طرف وزارت بهداشت تائیدیه ی عملکرد دستگاه مونالیزا تائید شده است.

فواید لیزر مونالیزا

لیزر مونالیزا فواید و اثرات مثبت زیادی را ایجاد می کند. خانم هایی که قبلا عمل زیبایی را با لیزر مونالیزا انجام داده اند به این حرف واقف هستند. اشخاصی که از عارضه های ناحیه تناسلی خود در رنج هستند و به دلیل ای عارضه ها و مشکلات، اعتماد به نفس آن ها کاهش یافته است و همچنین کیفیت رابطه زناشویی شان به شدت پایین آمده است می توانند از لیزر مونالیزا برای رفع مشکلات خود و به دست آوردن اعتماد از دست رفته ی خود استفاده کنند.

فواید لیزر مونالیزا

از فواید لیزر مونالیزا می توان به رفع مشکلات ناحیه تناسلی خانم ها اشاره کرد. با لیزر مونالیزا مشکلات ناحیه تناسلی خانم ها با سرعت زیادی درمان خواهد شد. غالبا انجام جراحی های زیبایی هزینه های زیادی را به همراه دارد اما لیزر مونالیزا نسبت به دیگر روش های زیبایی ناحیه تناسلی هزینه ی بسیار پایین تری دارد. با استفاده از روش لیزر مونالیزا می توان به یک واژن زیبا و شاداب و جوان رسید. خانم هایی که قبل از انجام عمل در رابطه زناشویی خود مشکلاتی داشته اند، با انجام عمل زیبایی واژن به روش لیزر مونالیزا در رابطه جنسی آن ها بهبود حاصل شده است و رابطه زناشویی را با لذت و بدون هیچ گونه دردی تجربه می کنند.

در روش لیزر مونالیزا دوره ی نقاهت وجود ندارد و شخص بعد از عمل زیبایی واژن با لیزر مونالیزا می تواند به راحتی فعالیت های روز مره ی خود را انجام دهد. روش لیزر مونالیزا یک روش غیر تهاجمی بوده و بعد از عمل هیچ گونه خون ریزی و یا زخمی مشاهده نمی شود. روش درمانی لیزر مونالیزا بدون هیچ عوارضی جانبی انجام می گیرد. در عمل زیبایی به روش لیزر مونالیزا دردی وجود ندارد، بنابراین این عمل بدون فرآیند بیهوشی صورت می گیرد. اشخاصی که عمل زیبایی واژن خود را با استفاده از روش لیزر مونالیزا انجام می دهند، چون روش لیزر مونالیزا PH ناحیه تناسلی را تنظیم می کند بنابراین دچار عفونت های واژنی در آینده نخواهند شد.

انجام عمل لیزر مونالیزا باعث تحریک بافت های ناحیه تناسلی به کلاژن سازی می شود و بافت هاز ناحیه تناسلی در داخل واژن و یا در سطح آن شروع به کلاژن سازی می کنند و این خود باعث جوان شدن ناحیه تناسلی خواهد شد.

لیزر مونالیزا برای زیبایی واژن

برای درمان آتروفی ناحیه تناسلی و همچنین بی اختیاری در ادرار در کل دنیا از لیزر مونالیزا به صورت موفقیت آمیزی استفاده می شود. لیزر مونالیزا یک روش ساده و غیر تهاجمی بدون خون ریزی و زخم برای زیبا و جوانسازی واژن، یک روش بسیار تاثیر گذار است. لیزر مونالیزا یک روش درمانی غیر هورمونی بسیار موثری است که هیچ گونه دردی ندارد و کاملا دائمی است.

این روش جایگزین بسیار مناسبی به جای روش های جراحی و همچنین استفاده از کرم ها است زیرا استفاده از کرم ها در طولانی مدت عوارضی را به دنبال دارد که ممکن است جبران ناپذیر باشد از این عوارض جبران ناپذیر می توان به سرطان سینه و یا سرطان رحم اشاره کرد. عمل زیبایی واژن با لیزر مونالیزا به راحتی در مدت زمان بسیار کوتاهی حدود بیست دقیقه بدون بیهوشی و یا هیچ گونه دردی انجام میگیرد و پس از عمل شخص بدون مشکل به فعالیت های خود رسیدگی می کند.

z