لیزر ژولیت

لیزر ژولیت یک معجزه در عرصه عمل زیبایی واژن و درمان مشکلات زنان می‌‌باشد که امروزه تحولات زیادی در درمان‌های پزشکی زنان به وجود آورده است. در ادامه به کاربرد های لیزر ژولیت و هزینه کاربرد های این لیزر می پردازیم.لیزر ژولیت

لیزر ژولیت در زمینه زیبایی خانم ها و جوانسازی ناحیه تناسلی را می شود که یک معجزه نامید زیرا تغییر و تحولات زیادی را در زمینه پزشکی در بخش زیبایی زنان ایجاد کرده است.

لیزر ژولیت چیست

از گذشته تا به امروز همواره خانم ها به دنبال راه هایی برای زیبایی بوده اند، مخصوصا در این چند دهه ی اخیر جوانسازی ناحیه تناسلی و واژن یا واژینوپلاستی اهمیت زیادی در بین خانم ها پیدا کرده و این نوع جراحی ها پر طرفدار شدا و از محبوبیت زیادی بر خوردار است.

این گونه جراحی های واژنی در حدود یک یا دو ساعت به طول می انجامد و در آن با دستگاه های لیزر عمل جوانسازی ناحیه تناسلی خانم ها را انجام می دهند، عضلات تناسلی را از درون و بیرون ناحیه تناسلی جراحی و محکم می کنند، با افزایش سن خانم ها یا اضافه وزن در آن ها، واژن دچار شل شدگی و افتادگی می شود، بنابراین با دستگاه لیزر عمل زیبایی سازی واژن به خوبی صورت می گیرد.

برای انجام زیبا و جوانسازی ناحیه ی تناسلی به مهارت و تجربه ی کاری زیادی نیاز است بنابراین در انتخاب متخصص زیبایی بسیار باید دقت شود و اینکه عمل جوانسازی و لیزر شما باید در کلینیک زیبایی انجام گیرد که دارای مجوز رسمی از وزارت بهداشت باشد. و در آن کلینیک زیبایی از تجهیزات و وسایل مدرن و به روز دنیا استفاده شود تا بتوانید به آنچه که می خواهید و مورد نظر شما در زیبایی است، دست پیدا کنید.

لیزر ژولیت چیست

لیزر ژولیت از بهترین تکنولوژی به روز دنیا در زیبایی زنان در سطح پزشکی است و در خیلی از پوارد حتی بهتر از لیزر مونالیزا تاچ عمل می کند البته اگر برای درمان و جوانسازی و زیبایی، افراد از ترکیب لیزر ژولیت و لیزر مونالیزا تاچ استفاده کنند تاثیر و نتیجه ی موثر ان را چند برابر مشاهده می کنند. دوران یائسگی دورانی است که در خانم ها با افزایش سن روی می دهد و یک سری بحران ها و ناراحتی ها و استرس و مشکلات مربوط به خود را دارد و حتی بعضی خانم ها در این دوران دچار افسردگی شده و زندگی را رو به پایان می بینند در حالی که یائسگی هم مثل هر دوره ای، دوره ای از زندگی است و می گذرد.

در دوران یائسگی از مشکلاتی که برای خانم ها روی می دهد مشکلاتی در ناحیه تناسلی ان ها است، این مشکلات از قبیل افتادگی و شل شدگی واژن، چین و چروک ناحیه تناسلی، تیرگی و کدر شدن رنگ ناحیه تناسلی، سست و ضعیف شدن عضلات لگن و حتی افتادگی رحم و افتادگی رحم و مثانه با هم است، و همه این مشکلات در خانم ها، باعث نگرانی هایی شده و به یک دغدغه ی فکری تبدیل شده است.

اما خانم ها نگران نباشند زیرا راه حل این مشکل دستگاه لیزر ژولیت است. لیزر ژولیت یکی از انواع لیزر های Er.YAG به حساب می آید. دستگاه های لیزر Er.YAG، لیزر هایی هستن که کم ترین عوارض و بهترین عملکرد را دارند. لیزر ژولیت یک لیزری است که ویژگی های مثبت بسیار زیادی دارد ولی نمی توان گفت که به طور کامل و صد در صد از لیزر مونالیزا تاچ بهتر و موفق تر عمل می کند چون لیزر مونالیزا تاچ نیز ویژگی های مثبت زیادی دارد، اما با اطمینان می توان گفت که لیزر ژولیت با لیزر مونالیزا تاچ به صورت فوق العاده ی ای کار می کنند و با هم عملکرد چشمگیری خواهند داشت.

لیزر ژولیت در زمینه زیبایی خانم ها و جوانسازی ناحیه تناسلی را می شود که یک معجزه نامید زیرا تغییر و تحولات زیادی را در زمینه پزشکی در بخش زیبایی زنان ایجاد کرده است.

از لیزر ژولیت می توان برای درمان تیرگی های ناحیه تناسلی، بی اختیاری در ادرار و برطرف کردن خشکی واژن نیز استفاده کرد. لیزر ژولیت در کل ایران فقط در چند مطب وجود دارد و به صورت محدود از ان استفاده می شود. لیزر ژولیت را می توان بهترین جایگزین عمل های جراحی ناحیه تناسلی دانست که مشکلات خانم ها را برطرف می کند.

حتی خانم هایی که در سنین بالا با مشکل کمبود استروژن همراه هستند و با پماد های استروژن سعی در جبران و کنترل این کمبود دارند اما همین استفاده ی بی رویه از پماد های استروژن خود سرطان زا است، و لیزر ژولیت می تواند از این خطر های احتمالی جلوگیری کند.

لیزر ژولیت در تهران

یکی از لیزر های بسیار پیشرفته با کارایی بالا، لیزر ژولیت در تهران است. با استفاده از لیزر ژولیت می توان واژن را تنگ کرد، چون واژن با افزایش سن و بیشتر پس از زایمان دچار گشادی و شلی می شود و خانم ها برای حل کردن مشکلات و عوارض آن و همچنین داشتن رابطه جنسی رضایت بخش از لیزر استفاده می کنند، و همچنین برای درمان تیرگی های ناحیه تناسلی، جوانسازی ناحیه تناسلی و مشکلات ادراری را می توان با استفاده از لیزر ژولیت برطرف کرد.

لیزر ژولیت در تهران

عمل لیزر در لیزر ژولیت حدود بیست دقیقه طول می کشد و بر خلاف دیگر لیزر ها که باید در آن حتما از روش های بی حسی استفاده کرد، اما در لیزر ژولیت به دلیل اینکه دردی احساس نمی شود یا اینکه درد آن بسیار کم است  از مواد بی حس کننده استفاده نمی کنند مگر اینکه شخص زیاد نسبت به درد حساس باشد که از یک بی حسی موضعی استفاده شود.

در لیزر ژولیت هیچ دردی احساس نمی شود و شخص می تواند بعد از لیزر بدون هیچ گونه مشکلی به سر کار رود و فعالیت های روزمره خود را ادامه دهد. بعد از تقریبا ۱۵ روز شخص می تواند اثرات لیزر را عینا ببیند و کم کم تا حدود دو ماه اثرات لیزر ژولیت به صورت کامل نمایان می شود. دستگاه لیزر ژولیت جذب آب بسیار بالایی را دارد و نسبت به دیگر دستگاه های لیزر، اثرات بیشتری را در افزایش الاستین و کلاژن سازی را در ناحیه تناسلی و در مخاط دارد. در لیزر ژولیت بر خلاف دیگر روش های لیزر تعداد جلسات بسیار کمتری را دارد.

هزینه لیزر ژولیت

لیزر ژولیت یک عمل زیبایی است که پوست ناحیه تناسلی و واژن را به تولید کلاژن تحریک می کند و همچنین باعث زیاد شدن رطوبت ناحیه تناسلی و افزایش میل جنسی، بی اختیاری در ادرار، رفع تیرگی ها و زیبا و جوانسازی ناحیه تناسلی می شود. برای به دست آوردن نتیجه ی دلخواه و مطلوب سه یا چهار جلسه درمان با لیزر ژولیت پیشنهاد می شود.

بعد از هر جلسه انجام لیزر ژولیت، شخص تغییرات را در پوست خود احساس می کند. هزینه لیزر ژولیت به نوع مشکل و عارضه های پوستی بیمار بستگی دارد. این که شخص تا چه اندازه در ناحیه تناسلی اش مشکل داشته باشد و از چه نوعی باشد و همچنین پوست و بافت هر شخصی با شخصی دیگر متفاوت است، ابتدا متخصص برای فرد مراجع جلسه ی مشاوره می گذارد و ناحیه تناسلی او را بررسی خواهد کرد و مشکلات شخص را تشخیص می دهد و با مشورت خود فرد روش درمان و داروهای لازم را تعیین می کند.

بنابراین تعداد جلساتی که برای دوره ی لیزر ژولیت برای هر شخص لازم است قاعدتا متفاوت خواهد بود. و طبیعتا تعداد این جلسات کم باشد هزینه لیزر ژولیت نیز کم می باشد و تعداد جلسات زیاد باشد هزینه ی لیزر نیز افزایش می یابد.

لیزر ژولیت برای رفع تیرگی واژن

از جمله مشکلاتی که در خانم ها ایجاد نگرانی و دغدغه کرده تیرگی ناحیه تناسلی است، که باعث کاهش اعتماد به نفس در خانم ها می شود. تیرگی ناحیه تناسلی بیشتر از سایر قسمت های بدن است و این تیرگی پس از لیزر نوهای زائد و یا زایمان بیشتر هم به چشم می زند.لیزر ژولیت برای رفع تیرگی واژن

دلیل اصلی این تیرگی ها کامل مشخص نیست و ظاهرا امری طبیعی است ولی در هر حال خانم ها با این تیرگی مشکل دارند و اذیت می شوند. با افزایش سن این تیرگی ناحیه تناسلی نیز افزایش می یابد، و خانم ها با افزایش سن خود بیشتر برای رفع تیرگی به مراکز زیبایی مراجعه می کنند.

این تیرگی های ناحیه ی تناسلی امری بسیار طبیعی است و خانم ها نباید برای تیرگی واژن خود احساس  شرم و خجالت کنند، اما با این حال امروزه راه های زیاد و متفاوتی برای رفع تیرگی ناحیه تناسلی و سفید کردن آن وجود دارد که موثر ترین این راه ها لیزر کردن تیرگی ناحیه تناسلی است. به منظور فرایند سفید کردن واژن با استفاده از لیزر، با استفاده از انرژی تابشی لیزر به قسمت های تیره ناحیه تناسلی، پوست تیره تبخیر می شود بدون آن که هیچ گونه خراش یا زخم و صدمه ای به پوست شخص وارد شود.

با انجام لیزر پوست تحریک به کلاژن سازی می شود و تولید کلاژن در این ناحیه افزایش می یابد و این روند حدودا یک هفته ای به طول می انجامد. بعد از آن متخصص یک سری کرم و پماد را برای رفع این تیرگی ها به مدت دو هفته تجویز می کند.

فواید و کاربرد لیزر ژولیت

در مسائل پزشکی و زیبایی، بهداشت و استفاده از مواد ضد عفونی یا استریل شده خیلی مهم است. اسکلپیون اولین و تنها کمپانی است که می تواند هندپیس های یک بار مصرف را تولید کند و از آن ها در خانم ها برای درمان آتروفی استفاده کنند. دستگاه لیزر ژولیت دو تا هندپیس با زوایای متفاوت و قابل استریل دارد. از دیگر فواید دستگاه لیزر ژولیت این است که هم باعث درمان راحت و بهتر را برای بیمار فراهم می کند و هم بهداشتی است.

فواید و کاربرد لیزر ژولیت

با این هندپیس ها، خانم هایی که واژن و ناحیه تناسلی خشکی دارند نیازی نیست که هندپیس در داخل ناحیه تناسلی آن ها بچرخد و این امر باعث خشکی و گاها زخم ناحیه تناسلی شود و این بسیار مهم است، چون شخص اذیت می شود و ممکن است حتی در ناحیه تناسلی خود خون ریزی نیز بکند. این هندپیس ها فقط قابلیت یک بار مصرف کردن را دارد و اگر دوباره متخصصین سعی کنند که از هندپیس دوباره استفاده کنند این هندپیس یک بار مصرف می شکند. در دستگاه های لیزر دو تا هندپیس دیگر فلزی دارند که به دلیل جنس فلز آن ها راحت می شود این هندپیس ها را استریل کرد.

در سایر دستگاه های لیزری، قسمت اپتیک آن ها پوشش داده نشده است و هنگامی که متخصص برای لیزر کردن از آن استفاده می کند مخاط و مایع داخل واژن خانم ها به درون محفظه ی اپتیک وارد می شود و هنگام استریل کردن نیز ممکن است این مخاط بیرون آورده نشود و تمیز  و ضد عفونی نشود بنابراین باعث زگیل های تناسلی و عفونت ها و هر نوع بیماری از شخصی به شخص دیگری شود. اما در لیزر ژولیت این مشکل اپتیک حل شده است، به این صورت که محفظه ای شیشه ای، اپتیک را دربر گرفته است که با دمای بالا هم شکسته نمی شود و راحت می توان آن را ضدعفونی کرد و این مشکل انتقال عفونت و بیماری را به راحتی حل می کند.

میزان جذب آب در دستگاه لیزر ژولیت بسیار زیاد است بنابراین ترس و نگرانی در مورد خطر سوزش و سوختگی، به جای ماندن لک ها و تیرگی ها را در مخاطب از بین می برد. از دیگر فواید دستگاه لیزر ژولیت می توان به از بین بردن لک و جای جوش، جای زخم، زگیل ها و دیگر عارضه های پوستی اشاره کرد. همان طور که گفته شد از لیزر ژولیت می توان برای اشخاصی که دارای زگیل های تناسلی هستن نیز استفاده کرد بدون آن که اشخاص نگران باشند که این زگیل ها و بیماری ها انتقال می یابند.

از دیگر فواید و کاربرد لیزر ژولیت که می توان اشاره کرد؛ محکم کردن بافت های ناحیه عضلات لگن، کاهش دادن بیماری هایی که در روده و مثانه به وجود می اید، اشخاصی که زایمان های مکرری انجام می دهند اغلب دچار افتادگی رحم می شوند ولی امروزه با کمک گرفتن از لیزر ژولیت می توان این افتادگی رحم بعد از زایمان ها را کاهش داد. با لیزر ژولیت می توان پس از انجام زایمان، عمل زیبا و جوانسازی واژن را انجام داد. با استفاده از لیزر ژولیت می توان چین و چروک هایی که با گذشت زمان در لابیا به وجود می آید را از بین برد. و همچنین می توان با لیزر ژولیت بی اختیاری در ادرار و مشکلات و بیماری های هنگام ادرار را جراحی کرد و از بین برد.

z