هزینه سفید کردن واژن با لیزر

۲۳ مرداد
وبلاگ

هزینه سفید کردن واژن با لیزر چقدر است

افرادی که می خواهند عمل زیبایی واژن انجام دهند قبل از عمل در خصوص هزینه سفید کردن واژن با لیزر اطلاعاتی را کسب می کنند. در این مقاله با هزینه سفید کردن واژن با لیزر آشنا می شوید.

هزینه سفید کردن واژن با لیزر

بسیاری از خانم ها به زیبایی و شادابی پوست خود اهمیت بسیار زیادی می دهند و همواره به دنبال راه هایی برای رسیدن به این زیبایی هستند. با گذشت زمان و افزایش سن، پوست بدن دچار چین و چروک می شود و تیرگی هایی در نواحی خاصی از بدن مثل ناحیه ی تناسلی به وجود می آید. از نگرانی ها و دغدغه های عمده ی خانم ها، نگرانی در مورد تیرگی ناحیه ی تناسلی می باشد و برای رسیدن به رنگی روشن و سفید در ناحیه تناسلی خود، روش های زیادی را امتحان می کنند که البته این روش ها موقت هستند و متاسفانه بعد از مدت کوتاهی دوباره ناحیه تناسلی به همان رنگ تیره باز می گردد.

تیره بودن واژن عوامل زیادی دارد که افزایش سن و همچنین ژنتیک از عوامل اصلی به شمار می آید. تیرگی ناحیه تناسلی باعث ناراحتی و گاها افسردگی در خانم ها می شود و در رابطه زناشویی هم به دلیل این تیرگی ها احساس سرخوردگی می کنند.

استفاده از لیزر برای سفید کردن واژن یک روش بسیار محبوب در میان خانم ها می باشد، زیرا این روش یک روش غیر تهاجمی و بدون درد است مراجعه کننده را در کسری از زمان به نتیجه ی دلخواه او می رساند.

البته یکی از نگرانی های خانم ها که باعث می شود در مورد انجام لیزر تیرگی ناحیه تناسلی تردید داشته باشند، هزینه سفید کردن واژن با لیزر است. زیرا گاها به دلیل شرایط مالی افراد متقاضی استفاده از روش لیزر برای سفید کردن واژن سخت می شود و به دنبال راه ها و شیوه های سنتی می رود. اما باید دقت داشت که همین استفاده از ماسک ها و یا روش های درمانی سنتی در دراز مدت هزینه اش چند برابر هزینه سفید کردن واژن با لیزرخواهد بود. زیرا رسیدن به نتیجه ی دلخواه با روش سنتی در طولانی مدت امکان دارد و در طولانی مدت هم هزینه ها بالا می رود، به علاوه استفاده از روش های سنتی موقتی است و دوباره بعد از مدتی باید هزینه ها از اول شروع شود و این کار از لحاظ اقتصادی به صرفه نخواهد بود.

اما هزینه سفید کردن واژن با لیزر یک بار و برای همیشه انجام می گیرد، البته چون نوع پوست اشخاص متقاضی متفاوت است و همچنین نوع عارضه و میزان شدت آن نیز در افراد مختلف است بنابراین نمی توان دقیقا هزینه سفید کردن واژن با لیزر را بیان کرد، و گفتن هزینه دقیق مشکل است. افرادی که خواهان انجام عمل سفید کردن واژن با لیزر هستند ابتدا باید به متخصص خود مراجعه کنند و بعد از انجام معاینه و مشورت، متخصص هزینه قطعی را به بیمار خواهند گفت.

انواع لیزر برای سفید کردن واژن

غالبا خانم ها به زیبایی خود خیلی زیاد بها می دهند و در طول تاریخ دیده شده که خانم ها همواره به دنبال راه هایی برای رسیدن به زیبایی بوده اند. امروزه با پیشرفت علم و تکنولوژی رسیدن به زیبایی بسیار آسان تر و بی خطر تر شده است. یکی از عمل های زیبایی که در میان خانم ها بسیار پرطرفدار بوده و همواره حائز اهمیت می باشد، عمل زیبایی واژن است. با افزایش سن و همچنین وارد شدن به دوره ی یائسگی، معمولا در ناحیه تناسلی چین چروک هایی به وجود می آید و همچنین رنگ آن هم نسبت به دیگر قسمت های بدن تیره رنگ تر می شود. که از دغدغه ها و نگرانی های مهم در خانم ها همین تیرگی ناحیه تناسلی می باشد که باعث می شود خانم ها از ناحیه تناسلی خود خجالت بکشند و این امر موجب کاهش اعتماد به نفس در آن ها شود.انواع لیزر برای سفید کردن واژن

یکی از روش های زیبایی ناحیه تناسلی و همچنین رفع تیرگی ناحیه تناسلی، استفاده از لیزر برای این عمل است. استفاده از لیزر برای رفع تیرگی ناحیه تناسلی یک روش غیر تهاجمی و سریعی است. در استفاده از لیزر برای سفید کردن واژن شما می توانید در کوتاه ترین زمان به نتیجه ی دلخواه برسید بدون آنکه زخم یا خون ریزی داشته باشید و یا بخواهید دردی را متحمل شوید. غالبا با یک جلسه استفاده از لیزر، متقاضی ها به نتیجه ی مطلوب می رسند و ناحیه تناسلی آن ها روشن می شود، در بعضی از خانم ها ممکن است به دلیل نوع پوست و شدت تیرگی به دو یا سه جلسه لیزر درمانی نیاز داشته باشند.

برای رفع تیرگی ناحیه تناسلی روش های خانگی و ماسک طبیعی هم وجود دارد که اشخاص می توانند از آن ها برای سفید کردن واژن خود استفاده کنند اما این روش ها به زمان نیاز دارد و در طولانی مدت اثرات خود را نشان می دهد، هر چند وقتی هم که واژن با روش های سنتی سفید شد امکان بازگشت وجود دارد یعنی در واقع استفاده از روش های سنتی برای سفید کردن واژن یک روش موقت است. اما استفاده از لیزر برای سفید کردن واژن یک روش دائمی است و شما می توانید برای همیشه از شر تیرگی ناحیه تناسلی خود نجات پیدا کنید و از داشتن یک ناحیه تناسلی روشن و سفید لذت ببرید. استفاده از لیزر برای سفید کردن واژن باعث می شود که واژن به تولید کلاژن تحریک شود و شروع به کلاژن سازی کند. بعد از عمل لیزر ممکن است یک مقدار بسبار کمی حساسیت در حد قرمزی ناحیه تناسلی ایجاد شود که پس از دو الی سه روز این قرمزی ها کاملا برطرف می شود.

هزینه سفید کردن واژن به چه چیزی بستگی دارد؟

هزینه سفید کردن واژن به عوامل زیادی بستگی دارد‌. قبل از هر چیزی ابتدا باید یه متخصص ماهر و خبره را برای انجام عمل سفید کردن واژن با استفاده از لیزر پیدا کرد‌. افراد زیادی عمل لیزر را انجام می دهند اما به دلیل تجربه پایین و همچنین نداشتن آگاهی ها و مهارت کافی، به هنگام انجام عمل لیزر عوارض زیادی را به وجود آورده اند که گاها جبران ناپذیر بوده است.

ناحیه تناسلی یکی از نقاط حساس بدن می باشد و عمل لیزر ناحیه تناسلی هم، یک عمل سخت و ظریف می باشد. بنابراین باید دقت زیادی به هنگام عمل لیزر ناحیه تناسلی صورت گیرد. از دیگر عوامل مهم بر  تاثیرات هزینه سفید کردن واژن با لیزر، کلینیک زیبایی است که برای انجام عمل لیزر خود انتخاب می کنید. موقعیت جغرافیایی کلینیک زیبایی هم در  افزایش یا کاهش هزینه عمل لیزر تاثیر زیادی دارد. در کلینیک زیبایی باید امکانات و تجهیزات به روز و مدرن وجود داشته باشد، زیرا تجهیزات پیشرفته عمل لیزر، دقت و سرعت عمل بیشتری دارند و در  نتیجه ی کار تاثیر مثبتی دارد.

این مواردی که برای شما ذکر کردیم درست است که در هزینه سفید کردن واژن تاثیر به سزایی دارند، اما باید توجه داشت که فقط هزینه در انجام عمل لیزر مطرح نیست، مهم نحوه ی انجام عمل و نتیجه ی کار است. زیرا اگر فقط به صرف پایین بودن هزینه به یک کلینیک زیبایی با اعتبار پایین بروید ممکن است بعدا دوباره ناچار به ترمیم یا عمل مجدد شوید که این خود هزینه عمل لیزر را دو برابر افزایش می دهد و حتی ممکن است عوارضی نیز به دنبال داشته باشد.

بنابراین برای سفید کردن واژن عواملی مثل پزشک متخصص، وسایل و تجهیزات مدرنیته و نحوه ی رسیدگی پرسنل بعد از انجام عمل لیزر و مشاوره پزشک پس از انجام عمل همه و همه در انجام عمل سفید کردن واژن با لیزر حائز اهمیت می باشد.

دیدگاه ها

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

z